Novinky

Novinky

23
Zář
2016

B:TECH a 3. ročník B:GROUP Havlíčkobrodský půlmaraton

logo_pulmaratonJiž po třetí se společnost B:TECH jako jeden ze členů holdingu B:GROUP stala generálním partnerem běžeckého závodu o délce 21,0975 km, který se konal v sobotu 17. 9. 2016 v Havlíčkově Brodě. Součástí letošního závodu bylo také Mistrovství ČR veteránů v půlmaratonu.

Naši zaměstnanci se podíleli významnou měrou jak na samotné přípravě a organizaci závodu, tak se také zařadili mezi více jak 750 závodníků a zastoupili naši společnost ve třech kategoriích – firemní čtyřčlenné a dvoučlenné štafety a jednotlivce.

Celý závod o délce více jak 21 km si střihl Tomáš Mutl, který exceloval s celkovým časem 1:55:29 h. Krásné 26. místo s celkovým časem 2:16:05 h obsadil čtyřčlenný firemní štafetový tým B:TECH Ladies ve složení Gabriela Zíková, Monika Provazníková, Antonín Polívka a Veronika Matoušková. Mezi dvoučlennými štafetami se objevili David Stránský a Daniel Eigl, kteří se jako B:TECH Velká tlapa s časem 2:00:27 h umístili na úžasném 27. místě tohoto závodu.

Závodu se rovněž úspěšně zúčastnili a celou trať zdolali zástupci sesterské společnosti B:POWER, Pavla Miksová a Jiří Musílek.

Všem nejen našim závodníkům gratulujeme k úspěšnému dokončení závodu a těšíme se na viděnou zase za rok. Velký dík patří rovněž všem, kteří se na realizaci závodu podíleli.

V případě zájmu neváhejte navštívit stránky Havlíčkobrodského půlmaratonu ZDE.

Reprezentační týmy skupiny B:GROUP