Novinky

Novinky

27
Bře
2017

B:TECH na veletrhu s tabletem vzbudil velký zájem

Společnost B:TECH se v Plzni zúčastnila jednoho z největších veletrhů pracovních příležitostí pro studenty. Letošní 22. ročník, který byl opět zaměřen zejména na technické obory, si podle údajů pořadatelů nenechalo ujít 170 vystavovatelů. Zázemí celodenní akci poskytla ve středu 22. března tradičně Západočeská univerzita.

Hlavním tahákem na firemním stánku společnosti B:TECH byla pro studenty možnost vyhrát značkový tablet s unikátním motivem samolepky na zadní straně. „Soutěž o tablet je mezi studenty oblíbená, a jsme nadšení, že i tentokrát vzbudila velký zájem,“ hodnotí personalistka společnosti B:TECH Lenka Valová. Pro postup do slosování museli studenti na připraveném modelu dopravníkové technologie řízeném pomocí PLC Mitsubishi odhalit chybu v softwaru. „Nebylo to jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Nestalo se nám, že by soutěžící chybu odhalil okamžitě,“ konstatuje softwarový specialista společnosti B:TECH Jakub Beránek. Pro řadu studentů to byla první příležitost pro práci s tímto konkrétním typem.

Tablet nakonec z rukou generálního ředitele společnosti B:TECH Igora Zahrádky převzal šťastný výherce Petr Miesbauer (22) z Žerovic. Studentu tamní vysoké školy přijde nová pomůcka při studiu vhod. „Vůbec jsem nečekal, že bych mohl zvítězit. Nikdy v životě jsem nic nevyhrál. O tabletu jsem navíc už delší dobu uvažoval, ale nad koupí jsem pořád váhal. I proto jsem rád, že teď už to nemusím řešit,“ pravil bezprostředně po převzetí výhry.

Předání ceny výherci z rukou generální ředitele B:TECH, a.s.

Za společnost B:TECH na veletrh do západočeské metropole vyrazil celkem sedmičlenný tým ve složení: Lenka Valová, Pavla Miksová, Igor Zahrádka, Nigel Hyland, Jiří Klimeš, Jiří Jaroš a Jakub Beránek.

Na veletrhu nemohl chybět ani Marvin, náš robot z elektrotechnického kroužku, který všechny přítomné udivoval svými tanečními kreacemi.

 My jsme tým