Novinky

Novinky

26
Čer
2017

B:TECH získal výhradní zastoupení na servis robotů značky Mitsubishi

Společnost B:TECH se od března letošního roku stala výhradním poskytovatelem servisu robotů Mitsubishi Electric Europe B.V. v České republice. O podpisu kontraktu informoval manažer servisu Tomáš Bulánek.

„Pokud nějaká firma bude na území České republiky požadovat servis robota této japonské značky, výhradní zastoupení držíme my. Jednoznačně jde o prestižní záležitost a velký pokrok směrem dopředu.  Rozšiřujeme tak servis řídicích systémů o další část. Firem, zaměřujících se na servis robotů, je však v ČR minimum,“ doplňuje pro úplnost.

Podle Tomáše jde o přirozený vývoj, roboti jsou v současné době levnější a dostupnější i pro menší výrobní závody, zároveň se neustále vyvíjejí a zdokonalují. „Proto postupně nahradí lidskou sílu,“ míní směrem do budoucnosti.

B:TECH už má v oddělení servisu pro tyto účely speciálně vyčleněný a náležitě proškolený tým odborníků. V březnu letošního roku jeho členové absolvovali školení přímo v evropské servisní centrále společnosti Mitsubishi Electric Europe B. V. v Polsku a aktuálně již plánuje preventivní prohlídky cca 40 robotů.

 Odobrný tým při školení