Kariéra

Kariéra

Jsme česká inženýrská společnost. Naší prací je průmyslová automatizace. Projektujeme. Programujeme. Oživujeme. A potřebujeme právě vás. Elektrotechniky s chutí poznat svět z první ruky. Přidejte se k nám. Společně rozhýbeme celý svět.

Neslibujeme Vám procházku růžovým sadem. Práce v naší profesi si žádá své. Hledáme lidi, kteří jsou ochotní nést osobní zodpovědnost za odvedenou práci a mají v sobě profesní čest. Nabízíme spoustu technicky zajímavé práce v Čechách i v zahraničí, osobní přístup a příležitost ovlivňovat dění kolem sebe.

Jsme firma střední velikosti s plochou organizační strukturou. Žádné nekonečné schvalovací procesy a nadbytečná administrativa. Jsme technici a hledáme techniky. U nás budete projektovat, programovat, oživovat technologie.

Do vzdělávání a rozvoje know-how investujeme ročně 10 % z našeho zisku. Naši specialisté jsou přímo zapojování do strategického rozhodování. Techničtí lídři a seniorní specialisté se podílejí na vývoji našich produktů, způsobu zaškolování nových inženýrů a jiných klíčových oblastí.

Naši lídři vyrostli mezi námi. Do vedoucích pozic v technické i manažerské rovině umožňujeme růst v rámci firmy.

Právě teď hledáme do našeho týmu hledáme nové kolegy na tyto pozice: