Novinky

Novinky

14
Říj
2016

Největší zakázka v oblasti potravinářského a nápojového průmyslu realizovaná v Angole dokončena!

Angola, země afrického snu, pro někoho také země plná kontrastů, to je místo, kam jsme se vydali za naším historicky největším projektem v oblasti potravinářství a nápojového průmyslu. Na projektu jsme pracovali od dubna 2015 do června 2016.

Naším úkolem bylo připravit a oživit technologii pivovaru pro dopravu a skladování obilí, varnu, sklep a filtr. Realizace probíhala ve spolupráci s naším dlouhodobým zahraničním partnerem u koncového zákazníka, předního angolského výrobce a distributora nealkoholických a alkoholických nápojů.

Předmětem zakázky byla dodávka softwaru pro řídící systém založený na PLC Siemens S7 a vizualizačního rozhraní tvořeného systémem Iltis a Botec F1. Oživení technologie bylo započato v sídle koncového zákazníka v prosinci 2015 a pokračovalo s krátkou přestávkou mezi vánočními svátky do června 2016.

Práce na projektu probíhaly bez komplikací. Dílo bylo předáno ku spokojenosti našeho dlouhodobého obchodního partnera, tak koncového zákazníka. Skvěle odvedená práce! Děkujeme.