Novinky

Novinky

14
Bře
2019

PODĚKOVÁNÍ společnosti Mitsubishi Electric aneb Demosety, na které se rozhodně nebude prášit

4. března byl pro nás neobyčejný čtvrtek. Převzali jsme v tento den v rámci našeho elektrotechnického kroužku 8 demosetů pro naše aktivity na poli technického vzdělávání a popularizace technických oborů z rukou zástupců společnosti MITSUBISHI ELECTRIC. Demosety obsahují modulární PLC, měniče, dotykové panely, servomotory a Simplemotion pro jejich řízení. Děkujeme za tuto mimořádnou podporu. Velmi si vážíme všech smysluplných partnerství, která nám pomáhají naše aktivity posouvat stále dopředu.

dar

Z komponentů vzniknou demoaplikace přímo pod rukama našich kolegů, praktikantů i účastníků kroužku. A prášit se na ně u nás rozhodně nebude. Výuku v elektrotechnickém kroužku nyní můžeme rozšířit i o základy programování PLC a operátorských panelů. Na své se mohou těšit i praktikanti ze středních škol a noví i stávající kolegové.

Automation Academy

Oblasti popularizace technických oborů i interního vzdělávání věnujeme velké úsilí. Od minulého roku zastřešuje tyto aktivity interní vzdělávací instituce AUTOMATION ACADEMY. Posláním akademie je rozvoj know-how společnosti, zaškolování nových kolegů, popularizace technických oborů a spolupráce se školami.