Novinky

Novinky

16
Bře
2017

Potkejte se s námi 22.3.2017 na iKariéra ZČU v Plzni

Pozvánka B:TECH
Na co se můžete tešit?

I letos pokračujeme s oblíbenou soutěží CHCEŠ TABLET? Najdi chybu v softwaru a postup do slosování! Hledat budete v softwaru pro PLC Mitsubishi MELSEC FX3U, které řídí model funkčního dopravníku s podavačem, který jsme si vytiskli na 3D tiskárně. Technika nás prostě baví. Cenou je tentokrát model Lenovo Yoga Tablet 3 8 16GB Slate Black – ANYPEN v poměrně vymazleném kabátku.

Tablety pro výherce

Soutěžit můžete od 10:00 do 15:15. Do slosování obvykle postoupí něco přes 20 studentů, takže šance na výhru je slušná. Slosování o tablet proběhne v 15:30 na našem stánku. Tablet získává první z vylosovaných přítomných studentů.

Na veletrhu budou naši inženýři, manažeři i personalistky. Takže můžeme osobně probrat témata odborná i kariérní. Pro lepší představu přidávám pár fotek z loňských veletrhů iKariéra na ČVUT v Praze a VUT v Brně.

iKariéra 2016

iKaréra 2016

Na co se už opravdu těšíme my?

Těšíme se na Vás! Na setkání, novou energii, která nás vždycky na podobných akcích potká. Spoustu zajímavých dotazů a setkání. Taky na Plzeň, často se tam nedostaneme J

Zveme všechny studenty elektrotechnických oborů a doufáme, že to bude začátek zajímavé spolupráce.  Podrobnosti o společnosti a obsazovaných pozicích najdete na:  http://www.btech.cz/kariera/ a http://www.ikariera.cz/firemni-profily/3385.