Novinky

Novinky

21
Dub
2017

Příští týden se uvidíme na veletrhu PerFEKT JobFair VUT v Brně (27.4.2017)

V letošním roce se s námi můžete potkat ještě na jednom z pracovních veletrhů pro studenty. Už potřetí v řadě za sebou na VUT! Na co se můžete těšit?

I letos pokračujeme s oblíbenou soutěží CHCEŠ TABLET? Najdi chybu v softwaru a postup do slosování! Hledat budete v softwaru pro PLC Mitsubishi MELSEC FX3U, které řídí model funkčního dopravníku s podavačem, který jsme si vytiskli na 3D tiskárně. Technika nás prostě baví. Cenou je tentokrát model Lenovo Yoga Tablet 3 8 16GB Slate Black – ANYPEN v poměrně vymazleném kabátku.

Tablety pro výherce

Soutěžit můžete od 9:30 do 15:15. Slosování o tablet proběhne v 15:30 na našem stánku. Tablet získává první z vylosovaných přítomných studentů. Na veletrhu budou naši inženýři, manažeři i personalistky. Řada z nich jsou absolventy FEKT, takže už se do Brna moc těší. Můžeme osobně probrat témata odborná i kariérní. Pro lepší představu přidávám pár fotek z loňských veletrhu iKariéra VUT v Brně.

iKaréra 2016

Na co se už opravdu těšíme my?

Těšíme se na Vás!
Na setkání, novou energii, která nás vždycky na podobných akcích potká. Spoustu zajímavých dotazů a setkání. Zveme všechny studenty elektrotechnických oborů a doufáme, že to bude začátek zajímavé spolupráce.

Podrobnosti o společnosti a obsazovaných pozicích najdete na našem firemní facebooku a stránkách http://www.btech.cz/kariera/ a http://www.ikariera.cz/firemni-profily/3385.