Novinky

Novinky

01
Úno
2016

Realizace oživení paletizátoru v Íránu

Untitled 1

V průběhu roku 2015 se B:TECH opět vydal do mimoevropských zemí, v tomto případě doTeheránu, hlavního města Íránu. Pro naše dlouhodobého evropského obchodního partnera jsme realizovali práce na oživení technologie paletizačního stroje pro největšího íránského producenta světoznámého nealkoholického nápoje Coca-Cola.

Předmět realizace

Předmětem realizace zakázky bylo nejen oživení paletizačního stroje Robobox, ale práce zahrnovaly také kontrolu elektrického zapojení bezpečnostních prvků, úprava softwaru dle požadavků zákazníka, kalibrace strojů, synchronizace jednotlivých částí stroje a nastavení parametrů, analýza poruch a další. Projekt byl úspěšně realizován od ledna do srpna loňského roku.

O Roboboxu

Robobox je plně automatická univerzální stanice, která nabízí nové možnosti paletování. Jeho přesné uchopovací rameno pracuje se všemi typy nevratných obalů tak, aniž by porušil produkty v procesu paletování. Dodatečnou výhodou je jeho kompaktní modulární konstrukce založená na systému modulárních komponentů. Proto stanice vyžaduje málo místa a je schopna se přizpůsobit jakémukoliv linkovému výstupu.