B:TECH
PRŮMYSLOVÁ AUTOMATIZACE PRO OBLAST PROCESNÍCH I VÝROBNÍCH TECHNOLOGIÍ
Automatizace
Automatizace

Automatizace

Zajistíme pro vás komplexní dodávku průmyslové automatizace pro oblast procesních i výrobních technologií. Naše služby zahrnují tvorbu projektové dokumentace, návrh řídicího systému včetně funkční bezpečnosti,  programování řídicích systémů a tvorbu operátorského rozhraní včetně jejich oživení a školení obsluhy. Projekty na klíč zahrnují také materiálové dodávky a montáže.

Automatizace
Robotizace

Robotizace

Navrhneme pro vás vhodné technické řešení pro robotické pracoviště včetně jeho simulace a integrace do výrobního procesu. Zajistíme konstrukci, výrobu a instalaci pracoviště na míru. Naprogramujeme robotickou aplikaci (online, offline) a postaráme se o kompletní strojní bezpečnost. Provedeme oživení a optimalizaci robotické úlohy.

Servis

24/7

HOTLINE

UVEDENÍM DO PROVOZU TO PRO NÁS NEKONČÍ

Náš dedikovaný tým servisních techniků je vám každý den v roce k dispozici v režimu 365/24/7 a je připraven snížit vaše ztráty v důsledku odstavení technologie, snížit provozní náklady, zvýšit spolehlivost vašeho zařízení.

SERVIS 24/7 SERVIS 24/7
B:TECH Services
AUTOMATION ACADEMY

Odborně zaměřenou interní akademii jsme pod názvem AUTOMATION ACADEMY založili v roce 2018. Jejím posláním je rozvoj know-how naší společnosti, zaškolování nových kolegů, popularizace technických profesí a spolupráce se školami.

FUNKČNÍ BEZPEČNOST

Pro sektor průmyslových provozů nabízíme certifikovanou službu funkční bezpečnosti dle normy IEC 61511. Jaké jsou její hlavní přínosy pro váš provoz a jaké máme v této oblasti zkušenosti? Zjistěte více.

PRODUKTOVÁ ŠKOLENÍ

Jsme autorizované školicí středisko Mitsubishi Electric. Pro koncové zákazníky a provozovatele nabízíme produktová školení tohoto výrobce. Naši zkušení lektoři vám pomohou s hladkým provozem technologií prostřednictvím školení údržby a obsluhy. Podívejte se na aktuální termíny otevřených kurzů i možnosti školení na míru.

DISTRIBUCE

Zajistíme pro vás také distribuci komponent Hilscher GmbH a Emerson. Můžete přes nás nakoupit také náhradní díly Mitsubishi Electric.