Tel+420 569 777 777

AUTOMATICKÁ TERMOBRÁNA

Ve spolupráci se společností ZPA INDUSTRY vám přinášíme řešení pro automatické kontrolní měření teploty lidí při vstupu a případné zabránění vstupu se zvýšenou teplotou. Lze jej snadno použít na všech vstupních místech, kde je lidský provoz, jako jsou továrny, letiště, nákupní centra, obchodní centra, trhy, školy, nemocnice, kina, restaurace.

ŘEŠENÍ PRO BEZDOTYKOVÉ MĚŘENÍ TEPLOTY A SEPARACI:

  • měření teploty s přesností +/- 0,3 °C
  • světelná i akustická signalizace
  • jednoduchá instalace
  • lehká konstrukce přizpůsobitelná prostoru
  • možnost propojení s docházkovým systémem
  • možnost statistik, predikce nemocnosti

Pro měření je využita špičková termokamera, která umožňuje měřit povrchovou teplotu lidské kůže. Je použitelná pro detekci nárůstu tělesné teploty člověka v důsledku probíhající virové či bakteriální infekce. Průměrná tělesná teplota na povrchu kůže zdravého člověka je v rozmezí přibližně 35,8 °C až 37° C. V případě že kamerou naměřená teplota přesáhne hodnotu 37°C (tento limit je nastavitelný), tak se může jednat o projev přehřátí těla nebo obrannou reakci imunitního systému na infekci organismu a brána zabrání vstupu na pracoviště.

Kamera může být napojena na monitor a zobrazovat měření v reálném čase. Snímá jednotlivé osoby, čímž zajistí přesnou identifikaci potenciálně nakažené osoby.  Nejde tedy pouze o náhodné snímání davu. Řešení lze propojit s docházkovým systémem a doplnit o statistiky nebo například predikci zvýšené nemocnosti dle výsledků měření pro jednotlivé úseky.

Konstrukci lze uzpůsobit vašim potřebám s ohledem na prostory, kde má být brána instalována. Celý systém je řízený a ovládány PLC automatem, který umožňuje vyhodnocení naměřených údajů, ovládání vstupních křídel a světelné signalizace.

V případě zájmu o zpracování cenové nabídky pro váš provoz nás kontaktujte na obchod@btech.cz 

GALERIE

Používáním našeho webu souhlasíte s využíváním cookies.