B:TECH dokončil převzetí ZPA Industry

B:TECH DOKONČIL PŘEVZETÍ ZPA INDUSTRY

K 1. 8. 2020 společnost B:TECH  koupila závod ZPA Industry a završil se tak zhruba půlroční proces převzetí této společnosti. Na tuto změnu jsme se dlouhodobě připravovali a již od začátku roku 2020 mezi námi probíhala úzká spolupráce. Odštěpný závod ZPA Industry společnosti B:TECH, a.s. bude i nadále sídlit na adrese Závodu Míru 241/70, Karlovy Vary a bude poskytovat služby průmyslové automatizace, robotizace a servis.

„Společnost B:TECH působí na trhu průmyslové automatizace 20 let a ZPA Industry již celých 30 let. Naším spojením vzniká jeden z největších automatizačních celků na území České republiky. Společně disponujeme týmem 180 odborníků v lokalitách Praha, Brno, Havlíčkův Brod a Karlovy Vary a to znamená rozšíření realizačního zázemí pro naše zákazníky,“ říká Igor Zahrádka, generální ředitel společnosti B:TECH.

„Děkujeme tímto všem našim obchodním partnerům i zaměstnancům za dosavadní spolupráci a těšíme se na všechny příležitosti, které nám všem toto spojení přináší. Věříme, že hodnoty společnosti B:TECH a principy, na kterých funguje, budou mít prostřednictvím politiky společenské odpovědnosti zaměřené na podporu technického vzdělávání pozitivní přínos i pro náš region,“ doplňuje Erik Rus, Byznys lídr B:TECH, Odštěpný závod ZPA Industry.

Obě naše společnosti mají rozsáhlé zkušenosti a jsou tradičními a osvědčenými dodavateli průmyslové automatizace. Díky propojení budeme schopni realizovat ještě větší a složitější projekty a reagovat tak na potřeby našich zákazníků v oblasti automatizace, robotizace a servisních služeb v mnoha průmyslových segmentech v Čechách i zahraničí.

V Karlových Varech 1. 8. 2020

Kontakt pro tisk: Lenka Klimešová, Marketing manager, lenka.klimesova@btech.cz, 602 368 906