B:TECH kupuje ZPA Industry

B:TECH KUPUJE ZPA INDUSTRY A STÁVÁ SE TAK JEDNÍM Z NEJVĚTŠÍCH AUTOMATIZAČNÍCH TÝMŮ NA ÚZEMÍ ČESKÉ REPUBLIKY

Začátkem roku 2020 společnost B:TECH zahájila převzetí společnosti ZPA INDUSTRY. ZPA INDUSTRY působí v oblasti průmyslové automatizace a je dodavatelem komplexních řešení na trhu energetiky, teplárenství, chemického průmyslu a robotiky. Obě společnosti mají tradici na trhu průmyslové automatizace. Během svého působení se etablovaly v zavedené dodavatele s rozsáhlou síti zákazníků v Čechách i v zahraničí. Vizí B:TECH je vytvoření silné inženýrské společnosti, úspěšné se svými službami doma i v zahraničí.

„Jsem přesvědčen, že silnější společnost přinese příležitost pracovat na stále atraktivnějších projektech a více investovat do sebe, tedy i do svých zaměstnanců. Našim zákazníkům toto spojení nabídne větší rozsah projektových i servisních služeb v rámci stabilního a osvědčeného partnerství. Také našim dodavatelům vytváříme prostor pro společný růst,“ sděluje k probíhající koupi IGOR ZAHRÁDKA, generální ředitel B:TECH.

„Jsem rád, že se podařilo tak rychle najít strategického partnera, který navíc disponuje rozsáhlými zkušenostmi v našem oboru a skvělou firemní kulturou. Společnost ZPA Industry vždy patřila a bude patřit mezi silné hráče na trhu průmyslové automatizace. Věříme, že toto spojení přinese prospěch jak stávajícím zákazníkům, tak našim zaměstnancům,“ dodává ERIK RUS, byznys lídr oddělení průmyslové automatizace ZPA Industry.