Tel+420 569 777 777

Vybrané

reference

240

projektů

ročně

Vybrané

reference

240

projektů

ročně

PŘÍPADOVÉ STUDIE

Každý projekt má svůj příběh, na jehož štastném konci je spokojený zákazník a funkční technologie. Některé z projektů se nám obvzlášť zaryly pod kůži a chceme se o to s vámi podělit. Přečtěte si příběhy z jejich realizace a nechte se vtáhnout do děje.

Jedna z činností, která je často nahrazována pomocí automatizovaných nebo robotických linek je značení, kontrola a manipulace produktu. Výhodou robotického řešení je možnost následné úpravy funkce robotu v případě změny technologického postupu (jeho etiketování, balení, hmotnosti a podobně). Zadání našim specialistům znělo: nalézt moderní řešení pro vkládání balíčku etiket do krabic s následnou paletizací a nahradit tak náročnou práci manipulantek. Z výsledku máme radost!
„Někdy jsem se u práce úplně zapomněl. Zabral jsem se do ní tak, že jsem ztratil pojem o čase. Hodně mě to bavilo a výsledek mi udělal radost,“ ohlíží se za zakázkou v oblasti potravinářského průmyslu mladý softwarový inženýr firmy B:TECH Jakub Beránek. Ve městě Falkenhain poblíž Lipska teď „jeho“ robot pomáhá vyrábět sýry.
Havlíčkobrodská firma B:TECH v roce 2016 v dalekém Mexiku vdechla život komplexu výrobních, provozních a administrativních budov největšího světového výrobce kol z lehkých kovů pro automobily. Byla to do té doby největší zakázka a první projekt kompletně dodávaný na klíč v zámoří.
„Když po měsících práce a starostí vidíte, jak všechno klape, roboty jezdí, předávají si díly a všechny operace bezchybně běží, je to nádhera. Robotí koncert“, usmívá se Marek Prokš, když se ohlíží za jednou z největších zakázek společnosti B:TECH v oblasti automotive. Předchozí projekty B:TECHu například pro „královskou“ značku Bentley nebo severské Volvo přivedly firmu k další zakázce v produkci automobilů.
Používáním našeho webu souhlasíte s využíváním cookies.