Robotizace živě na 

MSV 2022

V týdnu od 4. do 7. října 2022 proběhne na výstavišti v Brně Mezinárodní strojírenský veletrh, který patří mezi nejvýznamnější průmyslové veletrhy ve střední Evropě. Návštěvníci z řad odborné veřejnosti se s námi mohou potkat stejně jako v loňském roce v rámci projektu Packaging live.

 

Živé ukázky robotizace a technologií pro balení, značení, manipulaci a paletizaci výrobků budou k dispozici v pavilonu A2. V hlavní roli letošního ročníku bude pivo Strakonický dudák. Můžete se těšit také na pravidelné komentované prohlídky.

AUTOMATIZOVANÁ BALICÍ LINKA

Hlavním tématem letošního ročníku je Průmysl 4.0 a digitalizace výroby. Z pohledu cirkulární ekonomiky se bude veletrh věnovat také nakládání s materiálovými zdroji. Jedním z bodů bohatého doprovodného programu bude po všechny veletržní dny živá prezentace technologií v praxi pod názvem PACKAGING LIVE

 

V rámci této expozice bude návštěvníkům veletrhu volně přístupná prezentace automaticky řízené balicí linky, která se postará o sekundární balení piv Strakonický Dudák do dárkových krabic. Expozice bude doplněná odborným komentářem vždy ve 12, 14 a 16 hodin. Během prohlídek se mohou účastníci zapojit do soutěže a vyhrát připravená balení piva Strakonický Dudák.

ROBOTICKÁ PALETIZACE A MANIPULACE

V loňském roce jsme představili jednoduché řešení pro paletizaci kartonových krabic pomocí šestiosého robota FANUC M20iD/35 vybaveného víceúčelovou pěnovou přísavkou KENOS , zapůjčenou od společnosti TECH - CON. Hlavní výhodou tohoto řešení je flexibilita umožňující manipulovat s výrobky různých tvarů a velikostí.

 

Víceúčelová přísavka je vhodná zejména pro manipulaci s velkým množstvím rozměrů. Její velkou výhodou je schopnost nabírat nejenom širokou škálu položek, ale zvládne i palety a nerovné povrchy jako například prolisované dveře, plechovky, KLT, vymývanou dlažbu, sklo, cihly a další. Vyrábí se v různých délkách a šířkách na přání zákazníka.

Fotogalerie

ROBOTICKÁ MANIPULACE A PALETIZACE

Letos se mohou návštěvníci těšit na ukázku robotické manipulace pivními láhvemi. Připraveno bude jejich sekundární balení do krabice a následná paletizace. Aplikace bude tradičně postavena na integraci průmyslových robotů FANUC, konkrétně modelu M-10iD/10L vybaveného pneumatickým uchopovačem od společnosti TECH – CON. O značení se postará ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM, chytrou identifikaci produktů zajistí Gaben. Naše role spočívá v integraci robotů FANUC. Do přípravy jsou zapojeni i další partneři jako ZDVIZ Servis a Mátl Bula. 

 

ROBOTICKÉ LEPENÍ

V rámci expozice představíme společně s firmou Kaletech také aplikaci na nanášení lepidla. Bude postavena na integraci robota FANUC M-10iD/16S, který se postará o demonstraci nanášení lepidla na rozloženou krabici.

 

STANDARDIZOVANÉ PALETIZAČNÍ BUŇKY I ŘEŠENÍ NA MÍRU

Naše společnost nabízí v oblasti robotické paletizace a manipulace standardizovaná řešení vhodné i do malých prostor. Umíme připravit ale také řešení na míru. Zaujali jsme vás? Zjistěte více o naší nabídce robotických pracovišť.

 

Na stánku se v průběhu veletrhu můžete setkat s obchodním manažerem Josefem Dubnem, technickým ředitelem Vojtěchem Včelou, nebo technickým lídrem oddělení robotizace Jakubem Beránkem. A dalšími kolegy.

AUTOMATIZACE, ROBOTIZACE, SERVIS 24/7

Máme zkušenosti s automatizací výrobních i procesních technologií. Zajistíme pro vás i služby funkční bezpečnosti, distribuci komponent nebo školení údržby. Implementací to pro nás nekončí. Naši technici jsou vám v pohotovostním režimu k dispozici v režimu 24/7. Hledáte partnera pro automatizaci vašeho provozu. Nabízíme komplexní řešení.