Efektivita a nižší chybovost

ROBOTICKÁ PRACOVIŠTĚ

Zvyšte efektivitu a přesnost své výroby a logistiky, snižte provozní náklady a chybovost při výrobě, balení a manipulaci. Díky robotizaci a automatizaci procesů můžete vyřešit nedostatek pracovní síly, snížit výrobní náklady i zmetkovitost. Průmyslová robotizace také může být první krok k implementaci principů průmyslu 4.0 ve vaší firmě.

ROBOTIZACE A INTEGRACE 

Robotizaci a automatizaci výrobních procesů navrhujeme tak, aby dávala smysl a přinášela vám úspory nákladů a času. Připravíme vám efektivní řešení robotických pracovišť i celých výrobních linek od technického návrhu přes simulaci po integraci do stávajícího provozu. Pro všechny naše realizace poskytujeme také servis a údržbu.

B:TECH

REFERENCE

Integrujeme průmyslové roboty největších světových výrobců.

 

 

JAK PROJEKT ROBOTIZACE PROBÍHÁ

Nejdříve se s vámi setkáme a zjistíme vaše potřeby a očekávání. Následuje návrh robotických pracovišť včetně vizualizace a simulace. Po odsouhlasení se už postaráme o samotné nasazení průmyslových robotů a postupnou integraci do výrobního procesu. Zajistíme konstrukci, výrobu a instalaci pracovišť, naprogramujeme robotickou aplikaci (online, offline) a postaráme se o funkční bezpečnost dle platné legislativy. Pak už zbývá jen oživení a optimalizace robotické úlohy. Zkrátka, jsme s vámi od návrhu po spuštění. Tím to ale nekončí.

 

SBĚR VÝROBNÍCH DAT

Součástí vašeho robotického řešení může být také sběr dat a jejich automatické odeslání do řídících systémů. Díky tomu můžete využít prediktivní údržbu a analyzovat opotřebení a životnost jednotlivých částí a mít k dispozici další údaje o výrobě.

 

UVEDENÍ DO PROVOZU

Po spuštění robotických pracovišť proškolíme personál obsluhy pro efektivitu a bezpečnost práce. Postaráme se také o bezproblémový provoz technologií prostřednictvím našich servisních služeb.

PODÍVEJTE SE, JAK VYPADAJÍ ROBOTICKÁ PRACOVIŠTĚ OD NÁS

UVEDENÍM DO PROVOZU TO PRO NÁS NEKONČÍ

Technik na příjmu 24/7 a garantovaná dojezd do místa vašeho provozu. Vzdálený dohled nebo preventivní údržba vaší technologie. Seznamte se s možnostmi servisních služeb.

PROČ ZVOLIT B:TECH

  • jsme spolehlivý partner pro vaše projekty

  • máme zkušený a angažovaný tým, jehož srdce buší pro techniku

  • problémy, které vznikají na každém projektu, vždy vyřešíme jako tým 

  • zajistíme komplexní řešení včetně řízení celé linky

  • aplikaci průmyslových robotů navrhneme na míru vašim potřebám

  • postaráme se o funkční, a tedy i strojní bezpečnost

  • máme specializovaný servisní tým pro non-stop servis

B:TECH

NEJSTE SI JISTÍ, ZDA SE VÁM ROBOTIZACE VYPLATÍ? POMOHU VÁM.

Josef Duben, obchodní manažer

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ PRO VÁŠ ZÁVOD

Máme zkušenosti s realizací projektů v Čechách i zahraničí. Umíme dodat nejenom robotické a výrobní úlohy, jsme silní také v oblasti procesní automatizace. Umíme dodat komplexní úlohy a to včetně propojení výrobní  technologie a provozních celků vašeho závodu. Zajímají vás naše zkušenosti? Seznamte se s našimi referencemi a přečtěte si příběhy z našich projektů.

Máte na nás jakýkoliv dotaz?

Jako první krok stačí vyplnit a zaslat formulář
DĚKUJEME VÁM ZA ZASLÁNÍ VAŠEHO DOTAZU

Brzy se Vám ozveme, abychom se případně domluvili na dalším postupu