IKARIÉRA PRO STUDENTY PROBĚHNE

LETOS ONLINE

Setkání se studenty vysokých škol na pracovních veletrzích patří mezi naše oblíbené a tradiční akce. Řada našich budoucích spolupracovníků se s naší společností seznámila právě zde. Veletrh pracovních příležitostí iKariéra VUT pořádaný mezinárodní studentskou organizací IAESTE nám zkrátka přirostl k srdci. Na veletrh do Brna jsme jezdili opakovaně a rádi, protože jsme tak získali příležitost potkat se  s mnoha nadšenými mladými techniky. S trochou nostalgie a velkou dávkou odhodlání jsme se dívali na videa z posledních dvou ročníků a vymýšleli, jak na to v roce 2021.

Jsme moc rádi, že akce letos proběhne alespoň v online formátu. Za ten rok jsme sice všichni už natěšení se konečně potkávat osobně.  Opravdu ale opravdu nám to chybí. Uvědomili jsme si, jak jsou pro nás osobní setkání a úsměvy lidí na ulicích důležité. Na druhou stranu jsme se ale naučili, jak komunikovat a být v kontaktu online, vychytali technické překážky a překonali leckdy osobní bariéry s kamerami. A protože online má i své výhody, tak bude i něco navíc:

  • Zapojí se elektrotechnické fakulty univerzit v Praze, Brně, Plzni a Zlíně.
  • Odborná soutěž NAJDI CHYBU V PLC A VYHRAJ TABLET bude probíhat vzdáleně přes Teamviewer. 
  • Soutěže budou letos dvě, pro zapojení do té druhé stačí navštívit náš stánek na veletrhu a přihlásit se dle instrukcí na soutěžní pozici: POŠLI ŽIVOTOPIS A ZÚČASTNI SE SLOSOVÁNÍ O CHYTRÉ HODINKY. 
  • Slosování o ceny proběhne v živém přenosu v 16:00.

 

Soutěž o tablet proběhne na demosadách Mitsubishi Electric. Vzdáleně budete hledat chybu v programu pro PLC Mitsubishi ve vývojovém prostředí GX Works3 a GT Designer. Soutěží vás provedou Jirka Klimeš, náš technický lídr z Automation Academy, a Jana Lázničková, absolventka našeho elektrotechnického kroužku, která studuje automatizaci na VUT a s naší společností spolupracuje již řadu let. Soutěží o chytré hodinky studenty provede naše náborářka Simona Lázničková. 

Máme pro vás i letos připravené i krásné druhé a třetí ceny v podobě mobilního telefonu Motorola Moto E7 Power, chytrých hodinek Xiaomi Mi Watch Lite (Black) a powerbank, kterými naše soutěže podpořila partnerská společnost Mitsubishi Electric.

 

CENY SOUTĚŽE O TABLET

  1. cena: TABLET Samsung Galaxy Tab A 2019 10.1
  2. cena: MOBILNÍ TELEFON Motorola Moto E7 Power
  3. cena: POWER BANKA + FLASH DISK 32 GB

CENY SOUTĚŽE O CHYTRÉ HODINKY

  1. cena: CHYTRÉ HODINKY Samsung
  2. cena: CHYTRÉ HODINKY Xiaomi Mi Watch Lite (Black)
  3. cena: POWER BANKA + FLASH DISK 32 GB

Další novinkou letošního veletrhu bude také živý vstup kolegy Honzy Vašíčka přímo ze stavby. Honza je technický lídr pro software na oddělení intralogistiky, které aktuálně zažívá další vlnu růstu a hledá k sobě nové kolegy.  Práce PLC programátora totiž není jenom o sezení za počítačem. Patří k tomu také oživování technologií u koncových provozovatelů po celém světě. Jak to vypadá a jak to probíhá? To se studenti dozví v živých vstupech přímo ze stavby.

Na stánku během veletrhu se můžete těšit na setkání s našimi byznys lídry, specialisty i personalisty. V letošním roce obsazujeme řadu zajímavých pozic vhodných pro absolventy elektro oborů. Nabízíme uplatnění na pozicích projektantů a programátorů automatizace v logistice a potravinářství.

 

Tak už na nic nečekejte, a kontaktujte nás!

A nebo víte co? Mrkněte se ještě, jak to probíhalo minule naživo: