Volná pracovní místa

Jsme jeden z největších automatizačních týmů v Česku s celosvětovými referencemi napříč průmyslovými obory. Náš tým neustále rozšiřujeme. Naše srdce buší pro techniku, pracujeme jako tým a na svoji práci chceme být hrdí. Máte-li to také tak, ale teď jste pro sebe nenašli vhodnou pozici, nadále sledujte nabídku našich volných pozic. Pokud vás naše společnost zaujala a máte zájem o kontakt s námi, ozvěte se naší náborářce Simoně Novákové na simona.novakova@btech.cz . Ráda vám poskytne veškeré informace.

Chcete být PLC programátor? Máte elektro vzdělání? Chcete jezdit na služební cesty? U nás je pro vás připravený tým zkušených techniků, kteří vám pomůžou a doprovodí vás na cestě za tím, stát se programátorem PLC. Staňte se součástí našeho týmu a v rámci projektu pro danou technologii se budete podílet na tvorbě softwaru pro PLC a oživení technologie u zákazníka v ČR i ve světě. Nejčastější zahraniční cesty máme v rámci Evropy. 

Máte zkušenosti s programováním PLC? Oživujete technologie a chcete se naučit víc? Máte za sebou praxi třeba v elektroúdržbě a chcete se posunout jinam?

Pojďte si vybrat technologii, kterou chcete programovat. Máme projekty z různých průmyslových oblastí například potravinářství, logistika, hydroenergetika, automobilový průmysl a další.

V rámci projektu pro danou technologii se budete podílet na tvorbě softwaru pro PLC a oživení technologie u zákazníka v ČR i ve světě. Nejčastější zahraniční cesty máme v rámci Evropy. Projekty realizujeme většinou na platformě Siemens.

Hledáme dobrodruhy s chutí cestovat. Programování PLC i používané standardy vás rádi zaučíme. Stejně tak vám pomůžeme i rozmluvit se anglicky. Bez čeho se ale neobejdete, je chuť procestovat s námi celý svět, slušné základy anglického jazyka a logické uvažování. Našimi koncovými zákazníky jsou pivovary, sodovkárny a lihovary světoznámých značek. Nabízíme i juniorům příležitost pracovat na zajímavých projektech pro světové výrobce v přátelském kolektivu, který si pomáhá.