Volná pracovní místa

Jsme jeden z největších automatizačních týmů v Česku s celosvětovými referencemi napříč průmyslovými obory. Náš tým neustále rozšiřujeme. Naše srdce buší pro techniku, pracujeme jako tým a na svoji práci chceme být hrdí. Máte-li to také tak, ale teď jste pro sebe nenašli vhodnou pozici, nadále sledujte nabídku našich volných pozic. Pokud vás naše společnost zaujala a máte zájem o kontakt s námi, ozvěte se naší náborářce Simoně Novákové na simona.novakova@btech.cz . Ráda vám poskytne veškeré informace.

Baví Vás programovat PLC? Máte elektrotechnické vzdělání? Chcete jezdit na služební cesty? Staňte se součástí našeho týmu.

Máte zkušenosti s programováním PLC? Máte za sebou praxi třeba v elektroúdržbě a chcete se posunout jinam? Oživujete technologie a chcete se naučit víc?  Láká vás změna technologie? U nás si vyberete.

Baví vás práce s průmyslovými roboty? Máme pro vás zajímavou příležitost! Pojďte se podílet na návrhu robotických pracovišť a jejich uvádění do provozu v místě zákazníka.

Hledáme člověka, který je ve svém živlu, když může organizovat a řídit projekty. Pokud zvládnete ukočírovat tým techniků a obor robotiky je pro Vás zajímavý, tak jste náš člověk!