Volná pracovní místa

Jsme jeden z největších automatizačních týmů v Česku s celosvětovými referencemi napříč průmyslovými obory. Náš tým neustále rozšiřujeme. Naše srdce buší pro techniku, pracujeme jako tým a na svoji práci chceme být hrdí. Máte-li to také tak, ale teď jste pro sebe nenašli vhodnou pozici, nadále sledujte nabídku našich volných pozic. Pokud vás naše společnost zaujala a máte zájem o kontakt s námi, ozvěte se naší náborářce Simoně Novákové na simona.novakova@btech.cz . Ráda vám poskytne veškeré informace.

Láká tě tajemství ukryté za zdmi velkoskladů a logistiky?

Máš vystudovanou elektrotechniku a chceš se vydat na dráhu projektanta, nebo už jím jsi? Přidej se do našeho týmu, který se specializuje především na řízení logistiky a třídicích technologií.

 

Baví Vás programovat PLC? Máte elektrotechnické vzdělání? Chcete jezdit na služební cesty? Staňte se součástí našeho týmu.

Máte zkušenosti s programováním PLC? Oživujete technologie a chcete se naučit víc? Máte za sebou praxi třeba v elektroúdržbě a chcete se posunout jinam? Pojďte si vybrat technologii, kterou chcete programovat.