Volná pracovní místa

Jsme jeden z největších automatizačních týmů v Česku s celosvětovými referencemi napříč průmyslovými obory. Náš tým neustále rozšiřujeme. Naše srdce buší pro techniku, pracujeme jako tým a na svoji práci chceme být hrdí. Máte-li to také tak, ale teď jste pro sebe nenašli vhodnou pozici, nadále sledujte nabídku našich volných pozic. Pokud vás naše společnost zaujala a máte zájem o kontakt s námi, ozvěte se naší náborářce Simoně Novákové na simona.novakova@btech.cz . Ráda vám poskytne veškeré informace.

Na pozici bychom uvítali kolegu s technickou zkušeností v průmyslové automatizaci, kterého láká oblast obchodu. V této roli by jste u nás dostali na starosti péči o stávající zákazníky, průzkum trhu, reprezentaci na obchodních veletrzích a konferencích. Součástí vaší práce bude také zpracování obchodních nabídek a příprava smluvní dokumentace. Obchodnímu řemeslu se budete učit pod vedením našeho obchodního ředitele Pavla Komzáka. Rádi bychom v obchodním týmu měli člověka, který se nestydí a rád a na úrovni komunikuje s lidmi. Angličtina samozřejmostí.  

Baví Vás sestavování strojů a srdce Vám poskočí radostí pokaždé, když jste svou práci dokončili a vidíte, že nové zařízení funguje?

Do oddělení robotiky v Havlíčkově Brodě hledáme šikovného mechanika - strojaře, který bude mít na starosti výrobní dílnu a bude mít svou práci prostě rád.

Chcete se stát součástí našeho týmu a mít příležitost vidět, jak technologie roste už od prvního šroubku?

Přidejte se k nám a pomáhejte s námi budovat robotická pracoviště nebo jednoúčelové stroje napříč průmyslovými obory!

Baví Vás práce s lidmi? Nábor je vaše srdcovka a chcete se věnovat i jiným oblastem personalistiky? Umíte ocenit přátelské pracovní prostředí? Připojte se k nám! Hledáme posilu do našeho personálního týmu.

Vstupte s námi do světa průmyslové robotiky. Hledáme šikovné absolventy elektro, kteří se chtějí stát programátory robotů. Stačí mít elektrotechnické vzdělání, vše ostatní Vás naučíme. Máme pro vás připravené školení, praxi a vedení zkušenými kolegy přímo na projektech. Ať s roboty potykáte, můžete se těšit na samostatnou práci při výrobě a oživování nových robotických buněk.  

Chcete být PLC programátor? Máte elektrotechnické vzdělání? Chcete jezdit na služební cesty? U nás je pro vás připravený tým zkušených techniků, kteří vám pomůžou a doprovodí vás na cestě za tím, stát se programátorem PLC. Staňte se součástí našeho týmu a v rámci projektu pro danou technologii se budete podílet na tvorbě softwaru pro PLC a oživení technologie u zákazníka v ČR i ve světě. 

Máte zkušenosti s programováním PLC? Oživujete technologie a chcete se naučit víc? Máte za sebou praxi třeba v elektroúdržbě a chcete se posunout jinam?

Pojďte si vybrat technologii, kterou chcete programovat. Máme projekty z různých průmyslových oblastí například potravinářství, logistika, hydroenergetika, automobilový průmysl a další.

V rámci projektu pro danou technologii se budete podílet na tvorbě softwaru pro PLC a oživení technologie u zákazníka v ČR i ve světě. Nejčastější zahraniční cesty máme v rámci Evropy. Projekty realizujeme většinou na platformě Siemens.