Vyhlášení výsledků ankety

ZAMĚSTNANEC ROKU 2021

Na konci minulého týdne, kdy proběhl na dvakrát odložený vánoční večírek, jsme vyhlásili výsledky ankety Zaměstnanec roku 2021. Toto ocenění má u nás dlouhou tradici. Nominován může být kdokoliv. Finální nominaci i vítěze určuje vedení společnosti. 

Cílem ankety je poděkovat a vyjádřit ocenění kolegům, kteří do své práce vkládají nejenom své dovednosti, znalosti ale i srdce a podílejí se tak na tom, co dělá naši firmu tím, čím je. Spolehlivým dodavatelem automatizace a robotizace, pro kterého profesní čest a poctivá práce nejsou jen prázdné pojmy.

 

Vybrat mezi všemi 180 kolegy ty tři, kteří zrovna v daném období by měli být těmi oceněnými, je vždy velmi těžké. Těch, kteří by si zasloužili "stát na bedně", je totiž každý rok mnohem víc. Za skvělou práci tak při této příležitosti děkujeme všem kolegům, kteří svým umem, nadšením, zkušenostmi a energií posouvají naši společnost každý rok zase o kus dál.

 

Nominace jsou udělovány za významné přispění k růstu a rozvoji společnosti, nadstandardní ocenění od našich zákazníků, zvládnutí obtížného pracovního/technického úkolu, zlepšovací návrh nebo dlouhodobý vysoký a spolehlivý výkon.

 

1. NOMINOVANÝ A VÍTĚZ ANKETY: JAN VAŠÍČEK, TECHNICKÝ LÍDR

 

Zaměstnancem roku se stal kolega Jan Vašíček, který vede technicky tým softwarových specialistů v oblasti automatizace logistických systémů. Tým pod jeho technickým vedením zvládl v loňském roce extrémní realizační nápor a to vše v období strmého růstu celého týmu, kdy bylo potřeba se věnovat i náborům a zaškolováním nových kolegů. Honza stmeluje celý tým a je neskutečně loajální parťák. K tomu všemu se velmi proaktivně angažuje v naší Automation Academy, vede praktická cvičení studentů naší partnerské střední školy a pomáhá také s vedením elektrotechnického kroužku. Honzo, děkujeme!

Fotogalerie

 

DĚKUJEME VŠEM NOMINOVANÝM KOLEGŮM, ZA SKVĚLE ODVÁDĚNOU PRÁCI

Dalšími dvěma nominovanými kolegy v letošním ročníku jsou Ing. Petr Ambrož a Vojtěch Ježek. Oba pracují na pozicích projektových manažerů, do kterých vyrostli z technických pozic. Oba také několik let vedli týmy v roli technických lídrů. S technologiemi a projekty, které nyní řídí, mají dlouholeté zkušenosti. 

Fotogalerie

VÍCE NOVINEK Z NAŠÍ SPOLEČNOSTI

Zajímá vás, co se u nás děje? Kde se s námi můžete potkat nebo na jakých pracujeme projektech? Projděte si novinky na našem webu.