Naše srdce buší pro techniku

Jsme jeden z největších automatizačních týmů v Česku s celosvětovými referencemi napříč průmyslovými obory. Ročně zrealizujeme velké i menší projekty ve více než 50 zemích světa. 

 

Každý z nás má svůj příběh, jedno nás ale spojuje. Naše srdce buší pro techniku, pracujeme jako tým a na svoji práci chceme být hrdí. Svoji vášeň vkládáme do každého zrealizovaného projektu. Chceme být příkladem nové generaci techniků a zasvětit ji do našeho oboru. Věříme, že poctivá práce a profesní čest nejsou jen prázdné pojmy.

 

Pomáháme novým technologiím vdechnout život, zastaralým provozům posunout se do konkurenceschopného a flexibilního řešení a zachraňujeme situaci, když roboty nebo linky stávkují.

 

 

VÍC NEŽ PRÁCE

UDĚLEJTE PRVNÍ KROK
A OZVĚTE SE

Provedeme vás vstupními rozhovory se všemi klíčovými členy týmu.

 

PODÁME VÁM POMOCNOU RUKU

Vstup do firmy i zaškolování řešíme systémově. Nebudete na to sami.

UČÍME SE A ROSTEME SPOLU

Držíme krok s trhem, a proto se neustále vzděláváme a rozvíjíme.Od roku 2018  máme vlastní vzdělávací středisko AUTOMATION ACADEMY, jehož posláním je rozvoj know-how, školení našich kolegů a zákazníků, spolupráce se školami a studenty a popularizace technických oborů.

BAVÍ NÁS SE BAVIT

Není to jen o práci. Společně realizujeme spoustu akcí pro zaměstnance i rodiny, oficiálních i neoficiálních.

Svět

Z první ruky

Hledáme tak trochu dobrodruhy. Cestování patří k naší profesi. Každý rok pracujeme na více než 300 stavbách po celém světě. Jestli chcete poznat svět z první ruky, přestaňte jezdit prstem po mapě a přidejte se k nám.

300

projektů

ročně

ROZŠIŘUJEME TÝM

Vstupte s námi do světa průmyslové robotiky. Hledáme šikovné absolventy elektro, kteří se chtějí stát programátory robotů. Stačí mít elektrotechnické vzdělání, vše ostatní Vás naučíme. Máme pro vás připravené školení, praxi a vedení zkušenými kolegy přímo na projektech. Ať s roboty potykáte, můžete se těšit na samostatnou práci při výrobě a oživování nových robotických buněk.  

HYDROENERGETIKA, POTRAVINÁŘSTVÍ, CHEMICKÝ PRŮYMSL - pro tyto technologie hledáme PLC programátora. Tento programátor bude mít možnost naučit se pracovat se SIMATIC PCS 7. 

Pokud už PSC 7 znáte nebo se chcete s tímto systémem naučit, ozvěte se nám. Budete mít možnost programovat a oživovat různé tipy technologií, potkáte se s nimi v ČR i v zahraničí. 

Máte zkušenosti s programováním PLC? Oživujete technologie a chcete se naučit víc? Máte za sebou praxi třeba v elektroúdržbě a chcete se posunout jinam?

Pojďte si vybrat technologii, kterou chcete programovat. Máme projekty z různých průmyslových oblastí například potravinářství, logistika, hydroenergetika, automobilový průmysl a další.

V rámci projektu pro danou technologii se budete podílet na tvorbě softwaru pro PLC a oživení technologie u zákazníka v ČR i ve světě. Nejčastější zahraniční cesty máme v rámci Evropy. Projekty realizujeme většinou na platformě Siemens.

Chcete být PLC programátor? Máte elektrotechnické vzdělání? Chcete jezdit na služební cesty? U nás je pro vás připravený tým zkušených techniků, kteří vám pomůžou a doprovodí vás na cestě za tím, stát se programátorem PLC. Staňte se součástí našeho týmu a v rámci projektu pro danou technologii se budete podílet na tvorbě softwaru pro PLC a oživení technologie u zákazníka v ČR i ve světě. 

Benefity

OTEVŘENÁ FIREMNÍ KULTURA
SPOLEHLIVÝ TÝM
SPOLEČNÉ AKCE
ZAJÍMAVÉ PROJEKTY
ODBORNÝ ROZVOJ A JAZYKOVÉ KURZY
ZNOVUNABYTÍ SIL
FLEXIBILITA PRÁCE
OCENĚNÍ PRÁCE NA PROJEKTECH
KVALITNÍ STRAVOVÁNÍ
A CO VÍC? TAK NAPŘÍKLAD