Tel+420 569 777 777
Jsme jeden z největších automatizačních týmů v Česku s celosvětovými referencemi napříč průmyslovými obory

Naše srdce buší pro techniku

Jsme jeden z největších automatizačních týmů v Česku s celosvětovými referencemi napříč průmyslovými obory. Ročně zrealizujeme zhruba 240 projektů ve více než 40 zemích světa. Naše firma je na trhu od roku 2000.

Každý z nás má svůj příběh, jedno nás ale spojuje. Naše srdce buší pro techniku, pracujeme jako tým a na svoji práci chceme být hrdí. Svoji vášeň vkládáme do každého zrealizovaného projektu. Chceme být příkladem nové generaci techniků a zasvětit ji do našeho oboru. Věříme, že poctivá práce a profesní čest nejsou jen prázdné pojmy.

Pomáháme novým technologiím vdechnout život, zastaralým provozům posunout se do konkurenceschopného a flexibilního řešení a zachraňujeme situaci, když roboty nebo linky stávkují.

A děláme to rádi. Už 20 let.

B:TECH slaví 20 let na trhu průmyslové automatizace.

 

ROZŠIŘUJEME TÝM

Automatizaci máme v krvi! A Vy?

Hledáme dobrodruhy s chutí poznávat svět, který díky zajímavým lokalitám můžete mít jako na dlani. Chcete poznat svět logistiky a skladování? Jste blázen do techniky, nebojíte se práce a je Vám jasné, že nástupem to vše teprve začíná?

Jsme česká inženýrská společnost a do svého týmu hledáme kandidáta/kandidátku pro řízení projektů na pozici projektového manažera. Chcete řídit realizaci projektů v oblasti technického zabezpečení budov? Pojďte do toho s námi a přiložte ruku k dílu při stavbě nových prodejen nejúspěšnějšího obchodního řetězce v ČR!

Nemáš praxi? Nevadí, naučíme Tě to! Máš vystudovanou elektrotechniku a chceš se vydat na dráhu projektanta, nebo už jím jsi? Hledáme člověka se smyslem pro detail! Tvojí prací bude návrh systémů měření a regulace pro různé technologie. Můžeme Ti nabídnout různorodou práci v rámci projektování nejnovějších technologií, kde tě díky širokému záběru našich oddělení nuda určitě nečeká! Aktuálně hledáme projektanty do těchto oddělení: procesní automatizace pro mlékárny, úpravny vod, elektrárny, oil and gas.

Hledáme dobrodruhy s chutí poznávat svět, který díky zajímavým lokalitám můžete mít jako na dlani. Pohybujeme se v několika odvětvích, které se liší jak technologiemi, tak rozsahem cestování. Uplatnění  v oblasti PLC prograrmování a uvádění technologie do provozu u nás najdeš na trzích logistika a skladování, třídicí systémy, automobilový průmysl, pivovary a nápojový průmysl, potravinářský průmysl, hydroenergetika, procesní automatizace, energetika, výrobní automatizace, robotizovaná pracoviště. Pokud Tě láká různorodost a zajímají tě špičkové technologie, přihlas se a přijď si s námi o tom popovídat!

Benefity

SPOLEČNÉ AKCE

SPOLEHLIVÝ TÝM

 JAZYKOVÉ KURZY

SICK DAYS

MOŽNOST PRÁCE  Z DOMU

ZAJÍMAVÉ PROJEKTY

PŘÍPLATEK ZA PRÁCI NA STAVBĚ

PŘÍSPĚVEK NA STRAVOVÁNÍ

DOVOLENÁ 5 TÝDNŮ

OTEVŘENÁ FIREMNÍ KULTURA

Svět

Z první ruky

Hledáme tak trochu dobrodruhy. Cestování patří k naší profesi. Každý rok pracujeme na více než 240 stavbách po celém světě. Jestli chceš poznat svět z první ruky, přestaň jezdit prstem po mapě a přidej se k nám.

240

projektů

ročně

VÍC NEŽ PRÁCE

UDĚLEJ PRVNÍ KROK A OZVI SE

Provedeme tě vstupními rozhovory se všemi klíčovými členy týmu.

 

PODÁME TI POMOCNOU RUKU

Vstup do firmy i zaškolování řešíme systémově. Nebudeš na to sám.

RÁDI SE UČÍME A ROSTEME SPOLU

Držíme krok s trhem, a proto se neustále vzděláváme a rozvíjíme.

BAVÍ NÁS SE BAVIT

Není to jen o práci. Společně realizujeme spoustu akcí pro zaměstnance i rodiny, oficiálních i neoficiálních.

Používáním našeho webu souhlasíte s využíváním cookies.