Naše srdce buší pro techniku

Jsme jeden z největších automatizačních týmů v Česku s celosvětovými referencemi napříč průmyslovými obory. Ročně zrealizujeme zhruba 300 projektů ve více než 50 zemích světa. 

 

Každý z nás má svůj příběh, jedno nás ale spojuje. Naše srdce buší pro techniku, pracujeme jako tým a na svoji práci chceme být hrdí. Svoji vášeň vkládáme do každého zrealizovaného projektu. Chceme být příkladem nové generaci techniků a zasvětit ji do našeho oboru. Věříme, že poctivá práce a profesní čest nejsou jen prázdné pojmy.

 

Pomáháme novým technologiím vdechnout život, zastaralým provozům posunout se do konkurenceschopného a flexibilního řešení a zachraňujeme situaci, když roboty nebo linky stávkují.

 

A děláme to rádi. 

 

 

VÍC NEŽ PRÁCE

UDĚLEJTE PRVNÍ KROK
A OZVĚTE SE

Provedeme vás vstupními rozhovory se všemi klíčovými členy týmu.

 

PODÁME VÁM POMOCNOU RUKU

Vstup do firmy i zaškolování řešíme systémově. Nebudete na to sami.

UČÍME SE A ROSTEME SPOLU

Držíme krok s trhem, a proto se neustále vzděláváme a rozvíjíme.Od roku 2018  máme vlastní vzdělávací středisko AUTOMATION ACADEMY, jehož posláním je rozvoj know-how, školení našich kolegů a zákazníků, spolupráce se školami a studenty a popularizace technických oborů.

BAVÍ NÁS SE BAVIT

Není to jen o práci. Společně realizujeme spoustu akcí pro zaměstnance i rodiny, oficiálních i neoficiálních.

Svět

Z první ruky

Hledáme tak trochu dobrodruhy. Cestování patří k naší profesi. Každý rok pracujeme na více než 300 stavbách po celém světě. Jestli chcete poznat svět z první ruky, přestaňte jezdit prstem po mapě a přidejte se k nám.

300

projektů

ročně

ROZŠIŘUJEME TÝM

Do našeho týmu v Havlíčkově Brodě hledáme programátora PLC pro projekty z oblasti potravinářství, energetiky, řízení a regulace budov a dalších procesních technologií. V týmu uplatníme juniory, které zaučíme. Uvítáme i zkušené kolegy, kteří si mohou sami vybrat směr svého technologického zaměření. Projekty realizujeme převážně na platformě Siemens. 

Hledáme elektrikáře, který se domluví anglicky a chce pracovat v zahraničí. Na pozici Šéfmontéra u nás budete řídit elektroinstalace v pivovarech. Pracovat budete na stavbách v zahraničí, v zádech ale budete mít tým v Havlíčkově Brodě, který se postará o podmínky pro vaši práci. Služební cesty trvají 6 až 12 týdnů. Hledáme tak trochu dobrodruhy, kteří chtějí procestovat při práci celý svět.

Jsme silná elektro inženýrská společnost. Do menšího týmu projektantů hledáme nového kolegu. Vaší prací bude návrh elektrických řešení nejen pro energetický průmysl. Sedět jen za počítačem nemusíte. Ozvěte se nám!

Hledáme dobrodruhy s chutí cestovat. Programování PLC i používané standardy vás rádi zaučíme. Stejně tak vám pomůžeme i rozmluvit se anglicky. Bez čeho se ale neobejdete, je chuť procestovat s námi celý svět, slušné základy anglického jazyka a logické uvažování. Našimi koncovými zákazníky jsou pivovary, sodovkárny a lihovary světoznámých značek. Nabízíme i juniorům příležitost pracovat na zajímavých projektech pro světové výrobce v přátelském kolektivu, který si pomáhá.

Benefity

OTEVŘENÁ FIREMNÍ KULTURA
SPOLEHLIVÝ TÝM
SPOLEČNÉ AKCE
ZAJÍMAVÉ PROJEKTY
ODBORNÝ ROZVOJ A JAZYKOVÉ KURZY
ZNOVUNABYTÍ SIL
FLEXIBILITA PRÁCE
OCENĚNÍ PRÁCE NA PROJEKTECH
KVALITNÍ STRAVOVÁNÍ
A CO VÍC? TAK NAPŘÍKLAD