Jsme jeden z největších automatizačních týmů v Česku s celosvětovými referencemi napříč průmyslovými obory

Naše srdce buší pro techniku

Jsme jeden z největších automatizačních týmů v Česku s celosvětovými referencemi napříč průmyslovými obory. Ročně zrealizujeme zhruba 240 projektů ve více než 40 zemích světa. Naše firma je na trhu od roku 2000.

Každý z nás má svůj příběh, jedno nás ale spojuje. Naše srdce buší pro techniku, pracujeme jako tým a na svoji práci chceme být hrdí. Svoji vášeň vkládáme do každého zrealizovaného projektu. Chceme být příkladem nové generaci techniků a zasvětit ji do našeho oboru. Věříme, že poctivá práce a profesní čest nejsou jen prázdné pojmy.

Pomáháme novým technologiím vdechnout život, zastaralým provozům posunout se do konkurenceschopného a flexibilního řešení a zachraňujeme situaci, když roboty nebo linky stávkují.

A děláme to rádi. Naše práce je naším koníčkem. Už 20 let.

B:TECH slaví 20 let na trhu průmyslové automatizace.

 

ROZŠIŘUJEME TÝM

Máte zkušenosti s PLC a cestování po světě už není pro Vás a nebo Vás už nebaví rutinní údržba řídicích systémů ve Vašem závodu? Nabízíme možnost jak stále dělat to, co Vás baví s výjezdy pouze v rámci Čech. Naší prací je zajišťování preventivních i nahodilých servisů pro české zákazníky v oblasti výrobního průmyslu. Pořád je to o ježdění, ale téměř vždy se vyspíte ve své vlastní posteli.

Máš slabost pro informatiku, ale sedět pořád v kanceláři není nic pro tebe? Baví tě cestování a chceš poznat svět z první ruky? Tahle pozice ti umožní obojí – práci v IT a cestování po celém světě. Rozšiřujeme náš tým specializovaný na oblast průmyslové informatiky. Na pozici technika budeš mít na starosti konfiguraci a oživení aplikačního SW našeho významného německého zákazníka v oblasti technologií pro nápojový průmyslNáš zákazník patří ke světové špičce v oblasti automatizace nápojové techniky. 

Nemáš praxi? Nevadí, naučíme Tě to! Máš vystudovanou elektrotechniku a chceš se vydat na dráhu projektanta, nebo už jím jsi? Hledáme člověka se smyslem pro detail! Tvojí prací bude návrh systémů měření a regulace pro různé technologie. Můžeme Ti nabídnout různorodou práci v rámci projektování nejnovějších technologií, kde tě díky širokému záběru našich oddělení nuda určitě nečeká! Aktuálně hledáme projektanty do těchto oddělení: procesní automatizace pro mlékárny, úpravny vod, elektrárny, oil and gas.

Hledáme dobrodruhy s chutí poznávat svět, který díky zajímavým lokalitám můžete mít jako na dlani. Pohybujeme se v několika odvětvích, které se liší jak technologiemi, tak rozsahem cestování. Uplatnění  v oblasti PLC prograrmování a uvádění technologie do provozu u nás najdeš na trzích logistika a skladování, třídicí systémy, automobilový průmysl, pivovary a nápojový průmysl, potravinářský průmysl, hydroenergetika, procesní automatizace, energetika, výrobní automatizace, robotizovaná pracoviště. Pokud Tě láká různorodost a zajímají tě špičkové technologie, přihlas se a přijď si s námi o tom popovídat!

Hledáme především lidi, které prostě baví technika a vědí,co je to profesní čest. Na pozici PROGRAMÁTORA PRŮMYSLOVÝCH ROBOTŮ budete mít u nás příležitost procestovat svět, nahlédnout do kuchyně předních světových výrobců a hodně si toho dokázat. Pozice je vhodná i pro houževnaté absolventy.

Chceš využít jedinečnou příležitost? Podílet se na vývoji produktu pro našeho zákazníka – jedničku na českém trhu ve zbrojním průmyslu? Hledáme nadšence pro mikroelektroniku a vyšší programovací jazyky. 

Benefity

SPOLEČNÉ AKCE

SPOLEHLIVÝ TÝM

 JAZYKOVÉ KURZY

SICK DAYS

MOŽNOST PRÁCE  Z DOMU

ZAJÍMAVÉ PROJEKTY

PŘÍPLATEK ZA PRÁCI NA STAVBĚ

PŘÍSPĚVEK NA STRAVOVÁNÍ

DOVOLENÁ 5 TÝDNŮ

OTEVŘENÁ FIREMNÍ KULTURA

Svět

Z první ruky

Hledáme tak trochu dobrodruhy. Cestování patří k naší profesi. Každý rok pracujeme na více než 240 stavbách po celém světě. Jestli chceš poznat svět z první ruky, přestaň jezdit prstem po mapě a přidej se k nám.

240

projektů

ročně

VÍC NEŽ PRÁCE

UDĚLEJ PRVNÍ KROK A OZVI SE

Provedeme tě vstupními rozhovory se všemi klíčovými členy týmu.

 

PODÁME TI POMOCNOU RUKU

Vstup do firmy i zaškolování řešíme systémově. Nebudeš na to sám.

RÁDI SE UČÍME A ROSTEME SPOLU

Držíme krok s trhem, a proto se neustále vzděláváme a rozvíjíme.

BAVÍ NÁS SE BAVIT

Není to jen o práci. Společně realizujeme spoustu akcí pro zaměstnance i rodiny, oficiálních i neoficiálních.

Kontakty
 • Kristýna Proňková
  je naše náborářka, zodpoví všechny vaše dotazy, naplánuje vám jednání s našimi lídry. Provede vás vstupními rozhovory a jednáním o pracovní nabídce.
  +420 720 968 990
  kristyna.pronkova@btech.cz
 • SIMONA LÁZNIČKOVÁ
  vám pomůže připravit se na nástup do našeho týmu, zorganizuje pro vás vše potřebné, a postará se, abyste měli informace a dobře se cítili.
  +420 724 514 619
  simona.laznickova@btech.cz
Používáním našeho webu souhlasíte s využíváním cookies.