Tel+420 569 777 777

Naše srdce buší pro techniku

Jsme jeden z největších automatizačních týmů v Česku s celosvětovými referencemi napříč průmyslovými obory. Ročně zrealizujeme zhruba 240 projektů ve více než 40 zemích světa. Naše společnost je na trhu od roku 2000. Od 1.8. 2020 se naše společnost vydala na společnou cestu spolu se ZPA Industry.

Každý z nás má svůj příběh, jedno nás ale spojuje. Naše srdce buší pro techniku, pracujeme jako tým a na svoji práci chceme být hrdí. Svoji vášeň vkládáme do každého zrealizovaného projektu. Chceme být příkladem nové generaci techniků a zasvětit ji do našeho oboru. Věříme, že poctivá práce a profesní čest nejsou jen prázdné pojmy.

Pomáháme novým technologiím vdechnout život, zastaralým provozům posunout se do konkurenceschopného a flexibilního řešení a zachraňujeme situaci, když roboty nebo linky stávkují.

A děláme to rádi. 

 

 

VÍC NEŽ PRÁCE

UDĚLEJTE PRVNÍ KROK
A OZVĚTE SE

Provedeme vás vstupními rozhovory se všemi klíčovými členy týmu.

 

PODÁME VÁM POMOCNOU RUKU

Vstup do firmy i zaškolování řešíme systémově. Nebudete na to sami.

UČÍME SE A ROSTEME SPOLU

Držíme krok s trhem, a proto se neustále vzděláváme a rozvíjíme.Od roku 2018  máme vlastní vzdělávací středisko AUTOMATION ACADEMY, jehož posláním je rozvoj know-how, školení našich kolegů a zákazníků, spolupráce se školami a studenty a popularizace technických oborů.

BAVÍ NÁS SE BAVIT

Není to jen o práci. Společně realizujeme spoustu akcí pro zaměstnance i rodiny, oficiálních i neoficiálních.

Svět

Z první ruky

Hledáme tak trochu dobrodruhy. Cestování patří k naší profesi. Každý rok pracujeme na více než 240 stavbách po celém světě. Jestli chcete poznat svět z první ruky, přestaňte jezdit prstem po mapě a přidejte se k nám.

240

projektů

ročně

ROZŠIŘUJEME TÝM

Jste blázen do techniky a chcete poznat svět PLC programování? Nemusíte umět programovat, máme nastavený systém zaškolování. Nenecháme vás v tom!

Naše práce není jen o programování v kanceláři, ale také o cestování.

 

Navyšujeme projektový tým specializovaný na řízení logistiky a třídící technologie. Je to příležitost nejen pro zkušené elektro projektanty, ale uplatníme i absolventy, kteří se domluví anglicky.

 

Pro naše oddělení v Karlových Varech hledáme nového kolegu, nadšence pro procesní automatizaci nebo robotiku. Budete mít pod palcem řízení a vedení projektu od A do Z. Chcete si užívat pocit, že se věci hýbou? Ozvěte se nám!

Do týmu Procesní automatizace hledáme programátora PLC pro projekty z oblasti potravinářství, vodní energetiky, chemického průmyslu a jiné. Juniora zaškolí zkušený kolega, kandidát s praxí si může vybrat směr svého profesního rozvoje. Více než 20 let realizujeme širokou škálu projektů na různých technologiích jak v ČR, tak v zahraničí. Oblast procesní automatizace je dlouhodobě na vzestupu, přidejte se k týmu odborníků a napište si v B:TECH svůj vlastní příběh. 

Pro naši společnost hledáme programátora PCS7 do procesní automatizace a energetiky. Zakázky máme i po celém světě. Jedná se o velmi různorodou a zajímavou práci.

Benefity

OTEVŘENÁ FIREMNÍ KULTURA
SPOLEHLIVÝ TÝM
SPOLEČNÉ AKCE
ZAJÍMAVÉ PROJEKTY
ODBORNÝ ROZVOJ A JAZYKOVÉ KURZY
ZNOVUNABYTÍ SIL
FLEXIBILITA PRÁCE
OCENĚNÍ PRÁCE NA PROJEKTECH
KVALITNÍ STRAVOVÁNÍ
A CO VÍC? TAK NAPŘÍKLAD

Používáním našeho webu souhlasíte s využíváním cookies