Tel+420 569 777 777
Jsme jeden z největších automatizačních týmů v Česku s celosvětovými referencemi napříč průmyslovými obory

Naše srdce buší pro techniku

Jsme jeden z největších automatizačních týmů v Česku s celosvětovými referencemi napříč průmyslovými obory. Ročně zrealizujeme zhruba 240 projektů ve více než 40 zemích světa. Naše společnost je na trhu od roku 2000. Od 1.8. 2020 se naše společnost vydala na společnou cestu spolu se ZPA Industry.

Každý z nás má svůj příběh, jedno nás ale spojuje. Naše srdce buší pro techniku, pracujeme jako tým a na svoji práci chceme být hrdí. Svoji vášeň vkládáme do každého zrealizovaného projektu. Chceme být příkladem nové generaci techniků a zasvětit ji do našeho oboru. Věříme, že poctivá práce a profesní čest nejsou jen prázdné pojmy.

Pomáháme novým technologiím vdechnout život, zastaralým provozům posunout se do konkurenceschopného a flexibilního řešení a zachraňujeme situaci, když roboty nebo linky stávkují.

A děláme to rádi. 

 

 

VÍC NEŽ PRÁCE

UDĚLEJTE PRVNÍ KROK

A OZVĚTE SE

Provedeme vás vstupními rozhovory se všemi klíčovými členy týmu.

 

PODÁME VÁM POMOCNOU RUKU

Vstup do firmy i zaškolování řešíme systémově. Nebudete na to sami.

UČÍME SE A ROSTEME SPOLU

Držíme krok s trhem, a proto se neustále vzděláváme a rozvíjíme.Od roku 2018  máme vlastní vzdělávací středisko AUTOMATION ACADEMY, jehož posláním je rozvoj know-how, školení našich kolegů a zákazníků, spolupráce se školami a studenty a popularizace technických oborů.

BAVÍ NÁS SE BAVIT

Není to jen o práci. Společně realizujeme spoustu akcí pro zaměstnance i rodiny, oficiálních i neoficiálních.

Svět

Z první ruky

Hledáme tak trochu dobrodruhy. Cestování patří k naší profesi. Každý rok pracujeme na více než 240 stavbách po celém světě. Jestli chcete poznat svět z první ruky, přestaňte jezdit prstem po mapě a přidejte se k nám.

240

projektů

ročně

ROZŠIŘUJEME TÝM

Pro naši společnost hledáme nadšence do procesní automatizace v energetice, zejména oblasti parních a vodních turbín. Zakázky máme po celém světě.  Jedná se o velmi různorodou a zajímavou práci

Chcete programovat a zároveň koukat pod ruce konstruktérů? Vidět, jak vám technologie ožívají pod rukama?

Rozšiřujeme tým a hledáme projektového manažera pro ROBOTIKU.
Vyznáte se ve strojním oboru, jste přirozeně vůdčí typ a máte chuť posunout se dál?

 

Do týmu v Karlových Varech hledáme pracovitého, loajálního kolegu, který se stane styčnou osobou pro projektový nákup.

Máte zkušenosti s projektováním? Určitě neváhejte a ozvěte se! Do našeho týmu projektantů v Karlových Varech hledáme nového kolegu. Vaší prací bude návrh elektrických řešení pro energetický průmysl.

Jste zkušený projektant, který již nechce jen sedět za počítačem? Rád komunikujete a vedení týmu by pro vás byla výzva?  Náš malý tým projektantů čeká na technického lídra, který pomůže s jeho rozvojem!

Navyšujeme projektový tým  Je to příležitost nejen pro zkušené elektro projektanty, ale uplatníme i absolventy, kteří se domluví anglicky.

 

Ze školy máte základy PLC programování a chtěl byste své znalosti dále rozvíjet? Jste houževnatý a máte pozitivní přístup k práci? Neváhejte a čtěte dál.

Hledáme programátora PLC se zaměřením na řízení vodních a parních turbín.

Pro naše oddělení v Karlových Varech hledáme nového kolegu, nadšence pro procesní automatizaci. Budete mít pod palcem řízení a vedení projektu od A do Z. Chcete si užívat pocit, že se věci hýbou? Ozvěte se nám!

Chcete programovat moderní technologie pro naše zákazníky a při práci poznat svět? Programování nás baví a do svých týmů potřebujeme zkušené kolegy, kteří si umí poradit. Naše práce je o cestování, ale na každém oddělení je míra cestování jiná. Můžete poznat svět, ale i Českou republiku. Ozvěte se a najdeme tu vhodnou pozici pro vás. Když budete chtít, tak sedět doma určitě nebudete. Rosteme a máme tým rozesetý po celé ČR i na Slovensku. Proto hledáme Vás, programátory tělem i duší!

Benefity

OTEVŘENÁ FIREMNÍ KULTURA
SPOLEHLIVÝ TÝM
SPOLEČNÉ AKCE
ZAJÍMAVÉ PROJEKTY
ODBORNÝ ROZVOJ A JAZYKOVÉ KURZY
ZNOVUNABYTÍ SIL
FLEXIBILITA PRÁCE
OCENĚNÍ PRÁCE NA PROJEKTECH
KVALITNÍ STRAVOVÁNÍ
A CO VÍC? TAK NAPŘÍKLAD
Používáním našeho webu souhlasíte s využíváním cookies.