Naše srdce buší pro techniku

Automatizaci máme v krvi. Jsme spolehlivý a sehraný automatizační tým s celosvětovými referencemi napříč průmyslovými obory. Ročně zrealizujeme velké i menší projekty ve více než 50 zemích světa. 

 

Každý z nás má svůj příběh, jedno nás ale spojuje. Naše srdce buší pro techniku, pracujeme jako tým a na svoji práci chceme být hrdí. Svoji vášeň vkládáme do každého zrealizovaného projektu. Chceme být příkladem nové generaci techniků a zasvětit ji do našeho oboru. Věříme, že poctivá práce a profesní čest nejsou jen prázdné pojmy.

 

Pomáháme novým technologiím vdechnout život, zastaralým provozům posunout se do konkurenceschopného a flexibilního řešení a zachraňujeme situaci, když roboty nebo linky stávkují.

 

 

VÍC NEŽ PRÁCE

UDĚLEJTE PRVNÍ KROK
A OZVĚTE SE

Provedeme vás vstupními rozhovory se všemi klíčovými členy týmu.

 

PODÁME VÁM POMOCNOU RUKU

Vstup do firmy i zaškolování řešíme systémově. Nebudete na to sami.

UČÍME SE A ROSTEME SPOLU

Držíme krok s trhem, a proto se neustále vzděláváme a rozvíjíme.Od roku 2018  máme vlastní vzdělávací středisko AUTOMATION ACADEMY, jehož posláním je rozvoj know-how, školení našich kolegů a zákazníků, spolupráce se školami a studenty a popularizace technických oborů.

BAVÍ NÁS SE BAVIT

Není to jen o práci. Společně realizujeme spoustu akcí pro zaměstnance i rodiny, oficiálních i neoficiálních.

Svět

Z první ruky

Hledáme tak trochu dobrodruhy. Cestování patří k naší profesi. Každý rok pracujeme na více než 300 stavbách po celém světě. Jestli chcete poznat svět z první ruky, přestaňte jezdit prstem po mapě a přidejte se k nám.

300

projektů

ročně

ROZŠIŘUJEME TÝM

Láká tě tajemství ukryté za zdmi velkoskladů a logistiky?

Máš vystudovanou elektrotechniku a chceš se vydat na dráhu projektanta, nebo už jím jsi? Přidej se do našeho týmu, který se specializuje především na řízení logistiky a třídicích technologií.

 

Vstupte s námi do světa průmyslové robotiky. Hledáme šikovné elektrotechniky/čky.  

Chcete mít volné víkendy a pracovat na 1 směnu? Hledáme mechanika / zámečníka pro sestavování strojů. Do oddělení robotiky v Havlíčkově Brodě hledáme šikovného mechanika - strojaře, který bude mít na starosti výrobní dílnu a bude mít svou práci prostě rád. Staňte se součástí našeho týmu a sledujte, jak technologie roste už od prvního šroubku. 

Máte zkušenosti s programováním PLC? Oživujete technologie a chcete se naučit víc? Máte za sebou praxi třeba v elektroúdržbě a chcete se posunout jinam? Pojďte si vybrat technologii, kterou chcete programovat.

Baví Vás čísla, máte rádi účetnictví? Pak do našeho finančního týmu B:CONSULTING hledáme právě Vás.

Benefity

OTEVŘENÁ FIREMNÍ KULTURA
SPOLEHLIVÝ TÝM
SPOLEČNÉ AKCE
ZAJÍMAVÉ PROJEKTY
ODBORNÝ ROZVOJ A JAZYKOVÉ KURZY
ZNOVUNABYTÍ SIL
FLEXIBILITA PRÁCE
OCENĚNÍ PRÁCE NA PROJEKTECH
KVALITNÍ STRAVOVÁNÍ
A CO VÍC? TAK NAPŘÍKLAD