AUTOMATIZACI MÁME V KRVI

PRACUJEME JAKO TÝM A NA SVOJI PRÁCI CHCEME BÝT HRDÍ

Ozvěte se nám. Provedeme vás vstupními rozhovory. Vaše cesta do našeho týmu začíná rozhodnutím oslovit nás. S kým se potkáte, než se rozhodnete? Kdo bude váš kontakt? 

Nástup do firmy  i zaškolování řešíme systémově. Nebudete na to sami. 

Máme vlastní Automation Academy, jejíž posláním je rozvoj know-how, školení, spolupráce se školami a popularizace techniky.

NAŠE SRDCE BUŠÍ PRO TECHNIKU


Automatizaci máme v krvi. Každý z nás má svůj příběh, jedno nás ale spojuje. Naše srdce buší pro techniku, pracujeme jako tým a na svoji práci chceme být hrdí. Svoji vášeň vkládáme do každého zrealizovaného projektu. Věříme, že poctivá práce a profesní čest nejsou jen prázdné pojmy. Naše práce mluví za nás.

B:TECH

Svět z první ruky

300 
projektů 
ročně

Hledáme tak trochu dobrodruhy. Cestování patří k naší profesi. Každý rok pracujeme na více než 300 stavbách po celém světě. Jestli chcete poznat svět z první ruky, přestaňte jezdit prstem po mapě a přidejte se k nám.

300 projektů ročněHledáme tak trochu dobrodruhy. Cestování patří k naší profesi. Každý rok pracujeme na více než 300 stavbách po celém světě. Jestli chcete poznat svět z první ruky, přestaňte jezdit prstem po mapě a přidejte se k nám.
 • Aleš T.

  Mexické vodopády a pyramidy

  San Luis Potosí je ospalé miliónové městečko na náhorní planině 1800 m nad mořem poblíž velké průmyslové zóny obklopené kaktusovou pouští. Aleše do města i okolí opakovaně přivedl preventivní servis.

 • Karel R.

  Vzpomínky na Koreu

   Na nádherné pobřeží jihokorejského poloostrova přivedl kolegu Karla projekt oživení MES systému pro stáčecí linku místní oblíbené vody.

 • Kristijan C.

  Na motorce altajským pohořím

  Kristiána přivedl jeden z projektů v Rusku na Sibiř, poblíž Altajského pohoří. Místní průvodci mu zprostředkovali během dvoutýdenního projektu dobrodružný výlet na motorkách.

 • Daniel E.

  Utajené kouzlo Berlína

  Squat nebo galerie? Dana do Berlína zavedla práce na projektu logistického centra. Život v destinaci přináší oproti turistickým výletům příležitost poznat místní obyvatele i utajenou tvář a kouzlo dané lokality. 

 • Karel R.

  Na první projekt do Austrálie

  Karel navštívil Austrálii během svého prvního projektu oživení pivovaru ve vesničce Yenda. Cestou zpět měl tak trochu "štěstí v neštěstí", kdy díky zpoždění letu zůstal den v Sydney. Využil ho na 100%.

 • Jirka J.

  Rozmanité chutě Brazílie

  Pro Jirku byla jednou z nejatraktivnějších zemí Brazílie. Zavedlo ho tam oživení pivovaru.  Poznávání této krásné a exotické země v týmu pojali v duchu „ochutnej co můžeš“.

 • 2020 - 2021

  Kolébka civilizací a země kontrastů

  Kolegové tu oživovali software pro řízení energobloku curkovaru. Cestování jako v apokalyptickém filmu (covid, bezpečnost). Některá preventivní opatření, jako upozornění na plivající velbloudy prostě jinde nezažijete.

Rozšiřujeme tým

Benefity

VÍC NEŽ PRÁCE