SPOLEHLIVOST A FIREMNÍ HODNOTY

Na svoji práci chceme být hrdí. Svoji vášeň pro techniku vkládáme do každého projektu. Seznamte se s jejich příběhy.

JSME TÝM

JSME TÝM

Budujeme dlouhodobé vztahy, sdílíme svoje zkušenosti a vždy se snažíme porozumět potřebám našich zákazníků, dodavatelů nebo kolegů. Respektujeme každého jednotlivce a ve vzájemné odlišnosti hledáme inspiraci. 

JSME PROFESIONÁLOVÉ

JSME PROFESIONÁLOVÉ

Neustále se vzděláváme a pracujeme na svém rozvoji, abychom rozuměli dobře svému řemeslu a poskytovali služby v dohodnutém čase a kvalitě. 

ORIENTUJEME SE NA VÝKON

ORIENTUJEME SE NA VÝKON

Za svoji práci přijímáme osobní odpovědnost a neustále zvyšujeme naši efektivitu. Komunikujeme otevřeně a pozitivně a dbáme na hledání příležitostí i rizik, k nimž navrhujeme řešení. 

Jsme osvědčený dodavatel průmyslové automatizace pro oblast výrobních i procesních technologií. Na trhu jsme od roku 2000. Náš tým odborníků na automatizaci realizuje projekty po celém světě napříč průmyslovými obory. Naše srdce buší pro techniku a na svoji práci chceme být hrdí. 

Na trhu průmyslové automatizace působíme od roku 2000

Ročně zrealizujeme zhruba 300 menších i velkých projektů 

Každý rok navštívíme více než 50 zemí celého světa

Zkušený a flexibilní tým se silným know-how v oboru automatizace

Najdete nás v Havlíčkově Brodě, Brně, Praze, Karlových Varech a Plzni.

VÁŠEŇ PRO TECHNIKU, HODNOTA A PŘÍLEŽITOSTI

Praktický přístup a jednoduché procesy. Více pravomocí a odpovědnosti pro lidi. Hrdost na projekty, které realizujeme. Odvaha. Chceme být společností, která rozvíjí a podporuje kreativitu. Vytváříme příležitosti pro všechny, kteří jsou v tom s námi. 

 

Přidanou hodnotu naší služby opíráme o spolehlivé dodávky, kvalifikovaný tým, transparentní přístup a otevřený software. Zákazníka nenecháme "ve štychu". Když nastane problém, stavíme se k němu čelem. Implementací  to pro nás nekončí, poskytujeme servis 24/7.

Marek PROKŠ, CEO

PARTNER PRO AUTOMATIZACI VAŠEHO PROVOZU

Hledáte partnera pro automatizaci vašeho provozu? Řešíte nedostatek personálu, vysoké výrobní náklady nebo zmetkovitost? Trápí vás energetická náročnost nebo bezpečnost vašeho provozu? Potřebujete pomoci s údržbou, servisem nebo odborným rozvojem? Jsme tu pro vás.