Tel+420 569 777 777

CO JE U NÁS NOVÉHO?

 

Zatímco v mnoha odvětvích investorská opatrnost způsobená nepředvídatelností loňského roku trvá, světoví lídři v oblasti logistiky a skladování se připravují na realizační špičku. Vzestup e-commerce přináší vzrůstající poptávku po inženýrských službách ze strany světových hráčů, kteří dodávají technologie pro velkosklady a dopravní společnosti. V ostatních segmentech panuje spíše zdrženlivost a nábory v naší společnosti jsou až na výjimky pozastaveny, tým specializující se na logistiku však zažívá další vlnu růstu.

V roce 2021 plánujeme rozšířit náš realizační tým v Karlových Varech a nabíráme na pozice projektantů, programátorů, servisních techniků i projektových manažerů. Přečtěte si podrobnosti o probíhající integraci a obsazovaných pracovních pozicích.

Zadání našim specialistům znělo: nalézt moderní řešení pro vkládání balíčku etiket do krabic s následnou paletizací a nahradit tak náročnou práci manipulantek. Z výsledku máme radost! "V rámci tohoto projektu jsem realizovali zároveň dvě stejná pracoviště, na malém prostrou a pro nás v rekordním čase. Aplikace je velmi složitá z hlediska počtu manipulovaných produktů resp. jejich tvarů a velikostí. I přesto se podařilo zachovat jednoduchost z hlediska přejíždění stroje mezi výrobky, " uvádí Pavel Gülich. Více o tomto projektu, čtěte v případové studii. 

Když vám TECHNICKÝ ŘEDITEL vyroste z vlastních řad a obsadí jednu z nejdůležitějších rolí ve společnosti. Seznamte se s příběhem našeho kolegy Vojty Včely, který u nás pracuje již 13 let a vypracoval se z pozice SERVISNÍHO TECHNIKA až na post technického ředitele. Jaké dovednosti jsou klíčové, jak pracujeme na tom, aby se náš tým neustále rozvíjel a čeho si Vojta u svých lidí cení? Čtěte v rozhovoru s ním.

Používáním našeho webu souhlasíte s využíváním cookies.