naší součástí se stává

BENZ-HMB CZECH a.s.

Výrobce pokročilých řídicích systémů ze Štětí BENZ-HMB CZECH a.s. se stal  29. 1. 2024 součástí společnosti B:TECH, a.s., česká rodinná firma vybudovaná Ing. Antonínem Lízrem, CSc. za svoji 30letou historii dodala svým zákazníkům desítky měřicích a řídicích systémů, za kterými stojí vlastní vývoj a specifické know-how. 

30 LET VÝVOJE V RUKOU ZKUŠENÉHO INTEGRÁTORA

"Společnost BENZ-HMB CZECH a.s. jsme společně s manželkou budovali 30 let. Promítli jsme do ní naše zkušenosti, výsledky výzkumu i know-how v oblasti pokročilého měření a regulace pro specifické průmyslové úlohy jako například papírenské procesy nebo sušení minerálních látek. Věříme, že naše celoživotní dílo i stávající zákazníci budou v B:TECH, a.s. v dobrých rukou. Je to zkušený integrátor a spolehlivý partner prověřený trhem. Těším se, že budu sdílet svoje zkušenosti a znalosti s týmem, který má také vášeň pro techniku a na svoji práci chce být hrdý." 

Ing. Antonín Lízr, CSc., zakladatel společnosti BENZ-HMB CZECH a.s.

VLASTNÍ VÝVOJ A SPOLUPRÁCE S UNIVERZITAMI

Společnost BENZ-HMB CZECH a.s. vyvinula systémy řízení pro specifické procesy díky vlastnímu výzkumu, založeném také na rozsáhlých zahraničních zkušenostech a také spolupráci s VŠCHT Praha a předními českými univerzitami. Výsledkem jsou pokročilé systémy řízení pro specifické procesy a nestandardní technické situace. SYSTÉMY POMÁHAJÍ SE SNIŽOVÁNÍM SPOTŘEBY ENERGIÍ

Systémy nabízí funkce řízení a také optimalizační funkce, díky kterým snižují energetickou náročnost a pomáhají s navýšením produkce. Jsou vyvinuté na míru pro specifické úlohy, jako je například sušení minerálních látek, výroba netkaných textilií, obalů nebo práškových mléčných výrobků. Nejnověji je nabízeno také řešení pro výrobní linky nanášející nanovlákna. 
 

ČESKÁ RODINNÁ FIRMA S 30LETOU TRADICÍ

"Vážíme si důvěry, se kterou se manželé Lízrovi rozhodli svěřit svoji celoživotní práci právě do našich rukou. Díky velikosti našeho týmu i specializovanému servisu věříme, že budeme schopni zajistit podporu nejenom stávajícím zákazníkům, ale zároveň tyto systémy rozvíjet a nabídnout novým zájemcům." 

Marek Prokš, CEO B:TECH, a.s.

SYSTÉM OPTIPA 

Pokročilý řídicí systém OPTIPA, který se stává součástí našeho portfolia, pomáhá snižovat spotřebu zemního plynu i elektrické energie a současně přispívá k navýšení produkce. Stojí za ním 30 let vývoje a expertní know-how zakladatele společnosti, který bude i nadále spolupracovat s naším realizačním týmem.