V rámci naší karlovarské pobočky zajištujeme distribuci komponentů vybraných výrobců Hilscher GmbH, Emerson Process Management, s.r.o., Mitsubishi Electric.

 

Distribuce komponent a dodávka náhradních dílů doplňuje portfolio našich servisních služeb.

Jsme výhradním distributorem společnosti Hilscher pro Českou Republiku. Nabízíme kompletní produktový sortiment, návrh řešení a technickou podporu na vysoké úrovni.

Karlovarská pobočka společnosti B:TECH (dříve ZPA Industry) je dlouholetým partnerem společnosti GE Intelligent Platforms. Nabízíme kompletní produktový sortiment, software, návrh řešení, poradenství a školení. 

Distribuce náhradních dílů, autorizovaný servis i školení. Technologický pokrok je motorem změn moderního života. Již více než 100 let společnost Mitsubishi Electric přispívá k tomuto procesu svou špičkovou technologií, inovacemi a vysoce kvalitními produkty.

Hilscher GmbH pro Českou Republiku

Jsme výhradním distributorem společnosti Hilscher pro Českou Republiku. Nabízíme kompletní produktový sortiment, návrh řešení a technickou podporu na vysoké úrovni.

 

Hilscher je německá společnost s dlouhodobou tradicí, která vyrábí a poskytuje svým zákazníkům produkty v oblasti průmyslové komunikace v automatizačních procesech. Zaměřuje se především na vývoj a výrobu převodníků nejrůznějších průmyslových protokolů: Profibus, Profinet, Modbus apod. Je také globálním specialistou na řešení síťové konektivity pro výrobce zařízení, OEM a výrobce koncových uživatelů.

 

Hilscher se zaměřuje na průmyslovou komunikaci s řešeními zahrnujícími jednočipové ASICS, vestavěné moduly, PC karty, převodníky protokolů a brány spolu s podpůrným softwarem a vývojovými nástroji a službami. Aby Hilscher přinesl výhody Průmyslu 4.0 a internetu věcí svým zákazníkům, vyvinul portfolio netFIELD, platformu řešení pro zjednodušení nasazení IIoT. 

 

 

Naše distribuce produktů Hilsher zahrnuje především PC karty a BRÁNY 

PC karty jsou nejrychlejším a nejjednodušším způsobem, jak vybavit automatizační zařízení rozhraním fieldbus nebo Real-Time Ethernet. Jsou vybaveny akceptovanými a standardizovanými rozhraními a budou se typicky používat v průmyslových PC a kompaktních terminálech HMI. V kombinaci s volně prodávaným SoftPLC, displejem nebo vlastní aplikací rychle vyřeší jakýkoli úkol automatizace.

 

Brány slouží k přenosu a převodu dat mezi dvěma identickými nebo dvěma různými sítěmi průmyslové automatizace. Poskytují cenově výhodné řešení, které lze snadno nasadit pro jakýkoli druh konverze dat, ať už se jedná o klasickou fieldbus, Ethernet, Real-Time Ethernet nebo kombinaci.

 

 

DISTRIBUCE KOMPONENT HILSCHER

 

PC KARTY

 • PCI, PCI express
 • Compact PCI, Low profile PCI express, Mini PCI express, Mini PCIe halfsize
 • M.2, Mini PCI, PC/104, PC/104+, PCMCIA, PMC, PCI 104, cifX/netX Device Driver

 

BRÁNY

 • For the control cabinet IP20,
 • S7-200/300/400 Ethernet programming connector
 • Web-HMI Server for S7 PROFIBUS/MPI PLCs
 • PROFINET / PROFIBUS Proxy in a connector
 • S7-200/300/400 Ethernet programming connector with breakout cable)

 

Fotogalerie

EMERSON PROCESS MANAGEMENT

Karlovarská pobočka společnosti B:TECH (dříve ZPA Industry) je dlouholetým partnerem společnosti GE Intelligent Platforms. Nabízíme kompletní produktový sortiment, software, návrh řešení, poradenství a školení. 

 

Emerson Process Management, s.r.o. je společnost, která poskytuje svým zákazníkům software, hardware, služby a technickou podporu v oblasti průmyslové automatizace. V říjnu 2018 společnost Emerson oznámila koupi společnosti GE Intelligent Platforms divize GE Automation & Controls.

Emerson je přední světová technologická, softwarová, inženýrská a výrobní společnost poskytující inovativní řešení pro zákazníky na průmyslových,  komerčních a rezidenčních trzích.

 

Emerson působí ve 130 zemích světa. Nabízí ucelené technické řešení napříč spektrem nejrůznějších průmyslových odvětví, jako jsou energetika, vodní hospodářství, automobilový průmysl, petrochemie apod. 

 

Naše distribuce produktů Emerson zahrnuje především:

 • programovatelné automaty (PLC) a I/O jednotky řady RX3i, RSTi-EP a VersaMax
 • průmyslové počítače (IPC) včetně počítačů s dotykovou obrazovkou (Panel PC)
 • Ethernetové switche

DISTRIBUCE KOMPONENT EMERSON

 • PACSystems – RX3i
 • RX3i CPL410 Controller
 • RXi – Panel PC
 • VersaSafe
 • RXi2 - Industrial PC
 • RSTi-EP – I/O Units
 • Industrial managed switch
Fotogalerie

PRODUKTOVÝ KATALOG EMERSON

Kompletní portfolio produktů naleznete na produktových stránkách výrobce v anglickém jazyce. 

STRATEGICKÁ SPOLUPRÁCE S MITSUBISHI ELECTRIC

Distribuce náhradních dílů, autorizovaný servis i školení. Technologický pokrok je motorem změn moderního života. Již více než 100 let společnost Mitsubishi Electric přispívá k tomuto procesu svou špičkovou technologií, inovacemi a vysoce kvalitními produkty. Společnost Mitsubishi Electric také dlouhodobě podporuje naše aktivity s mladými talenty průmyslové automatizace

 

Začátek spolupráce s firmou B:TECH sahá do roku 2007. B:TECH je aktuálně jediný certifikovaný partner pro servis robotů na území České republiky. V praxi využíváme široké portfolio produktů tohoto výrobce od programovatelných automatů přes operátorské panely, frekvenční měniče, servopohony až po roboty. Hlavní využití je u nás ve výrobě jednoúčelových strojů a výrobních linek. 

DISTRIBUCE NÁHRADNÍCH DÍLŮ

V rámci široké spolupráce nabízíme také distribuci náhradních dílů. Kompletní katalog produktové nabídky společnosti MITSUBISHI ELECTRIC najdete v online podobě na stránkách výrobce. Najdete zde základní technické parametry k jednotlivým produktům i jejich příslušenství a náhradním dílům.

AUTORIZOVANÉ ŠKOLICÍ STŘEDISKO

Jsme také autorizované školicí středisko pro produkty Mitsubishi Electric. Školení se konají v hlavním sídle B:TECH v Havlíčkově Brodě nebo ve školicím centru Mitsubishi Electric v Praze. Zajistíme pro vás školení i přímo na míru vašemu provozu. 

MÁTE ZÁJEM O VYBRANÉ KOMPONENTY? OZVĚTE SE.

JANA ŠIHLÁNOVÁ, DISTRIBUCE

Máte na nás jakýkoliv dotaz?

Jako první krok stačí vyplnit a zaslat formulář
DĚKUJEME VÁM ZA ZASLÁNÍ VAŠEHO DOTAZU

Brzy se Vám ozveme, abychom se případně domluvili na dalším postupu