NĚCO NAVÍC

Benefity společnosti

Ve společnosti je zaveden systém odměňování včetně programu benefitů a výhod pro naše spolupracovníky, kterými vedle mzdy oceňujeme jejich práci a přínos. Výhody pro ně nastavujeme tak, aby je podporovaly při práci i v jejich rozvoji. Když se kolegů zeptáte, co považují za největší benefit a přidanou hodnotu práce pro B:TECH, většina odpoví, že skvělý spolupracující tým a firemní kulturu. V rámci benefitů klademe důraz právě na podporu týmovosti a otevřenosti. Přispíváme ale také na rozvoj jazykových dovedností, na stravování či podporu zdravého pracovního prostředí. Zkrátka chceme, aby se u nás kolegové cítili dobře.

 

 

 

 

 

OTEVŘENÁ FIREMNÍ KULTURA

Každý z nás má svou jedinečnou roli, dohromady tvoříme tým. Spolehlivý tým. Jsme si vědomi, že týmové práci je naše síla. Péče o náš tým a jeho rozvoj týmu je jednou z nejdůležitějších investicí, kterou jako společnost děláme. Týmovost a ruku v ruce s ní upřímná a otevřená firemní kultura nám pomáhá v naší práci. Víme, že se na sebe můžeme spolehnout a vzájemně se respektujeme. Vsázíme na loajalitu, férovost a vstřícnost. Pravidelně spolu hovoříme a nasloucháme si. Informace, které přinášejí kolegové z trhu, společně řešíme.

 

 

SPOLEHLIVÝ TÝM

Spolehlivý tým pro nás znamená, že se nenecháme navzájem "ve štychu". To je zejména velmi důležité, když jste vyjetí na projektu a potřebujete pomoc svého týmu. Budování týmu a s tím spojené teambuildingové akce jsou vždy nezapomenutelným zážitkem.

 

 

SPOLEČNÉ AKCE

Svoji práci bereme vážně. Jako že vážně. Ale bavit se umíme také. A to pořádně. Týmová spolupráce je jednou z našich klíčových hodnot a makáme na ní do roztrhání těla. Vyrážíme spolu nejen na hory lyžovat či za kulinářským zážitkem. Naše teambuildingy jsou každý rok jiné. Přesvědčte se sami zde.

 

 

ZAJÍMAVÉ PROJEKTY

Ročně realizujeme téměř 300 velkých i menších projektů po celém světě napříč průmyslovými segmenty. Každý projekt má svůj příběh, na jehož šťastném konci je spokojený zákazník a funkční technologie. Některé z projektů se nám obzvlášť zaryly pod kůži. Přečtěte si příběhy z jejich realizace a nechte se vtáhnout do děje zde.   

 

 

ODBORNÝ ROZVOJ A VZDĚLÁVÁNÍ

Naše interní Automation Academy má rozvoj technického know-how ve svém poslání. Měkké dovedností pak rozvíjíme v rámci B:TECH Akademie. Tyto dovednosti považujeme z klíčové pro týmovou spolupráci. Společnost B:TECH podporuje u svých zaměstnanců také výuku cizích jazyků. Angličtina jednoznačně převládá, občas si však naše projekty žádají doplnění NJ, RU či FR. Je pro vás zvyšování kvalifikace a prohloubení odbornosti důležité? U nás budete mít možnost pravidelně se ve svém oboru vzdělávat a držet tak krok s dobou.

 

 

FLEXIBILITA PRÁCE

Máme 4 kanceláře. Místo pracoviště a zázemí u nás najdete v Havlíčkově Brodě, Praze, Brně nebo Karlových Varech. Nabízíme také možnost pracovat formou homeoffice, tu jsme již před pandemií využívali na technických pozicích pro kolegy, kteří žijí v různých koutech České republiky. Díky tomu, že jsou naše vztahy založené na důvěře a osobní zodpovědnosti, jsme i v čase pandemie v tomto režimu obstáli plošně. Možnost pracovat formou homeoffice s námi zůstává.

 

 

ZNOVUNABYTÍ SIL

Na regeneraci a odpočinek máme v B:TECHu 4 týdny dovolené a k tomu navíc 5 dnů volna, tzn. Free day s plnou náhradou mzdy. Přestože naše projekty potřebují nepřetržitou péči, plánujeme je tak, aby se naši zaměstnanci mohli bez starostí rozjet na dovolené se svými blízkými a vyrazit za hranice běžných dnů.

 

 

OHLEDUPLNÉ A ZDRAVÉ PRACOVIŠTĚ

Jsme k sobě navzájem ohleduplní. Pracujeme společně v prostředí open space a prostorných kanceláří, proto je na místě nepodceňovat svou aktuální zdravotní kondici.  Pokud se necítíme fit, můžeme využít benefitu Zdravotního volna, máme k dispozici 3 dny s plnou náhradou mzdy.

 

 

OCENĚNÍ PRÁCE NA PROJEKTECH  

Oceňujeme práci našich kolegů na stavbě, mimo kancelář a mimo domov, v podmínkách, které jsou výrazně náročnější než práce v kanceláři nebo na home office. Při práci konané v terénu poskytujeme příplatek za práci na stavbě. Při delší pracovní cestě do zahraničí ke stravnému připojujeme i kapesné. Pro servisní techniky držící pohotovost máme připraven příplatek nad rámec zákoníku práce.

 

 

KVALITNÍ STRAVOVÁNÍ

Naše firemní stravování zajišťuje společnost C&H FOOD, sídlící přímo v areálu společnosti B:TECH, a.s. Jedná se o moderně zařízenou jídelnu s rodinnou tradicí a se vstřícným personálem. Vaří vynikající tradiční i netradiční jídla, vždy z kvalitních surovin. Svůj pokrm zde každodenně obdrží nejen milovník masa, ale i vegetarián či vegan. Mezi nejoblíbenější část roku patří slunečné období, kdy si můžeme oběd vychutnat na terase pod slunečníky. https://www.cahfood.cz/galerie. Každému zaměstnanci vzniká nárok na příspěvek přidělovaný formou stravenkového paušálu.

 

 

A CO VÍC? TAK NAPŘÍKLAD

Každý rok oceňujeme přínos  našich kolegů v anketě ZAMĚSTNANCE ROKU. Ta bývá vyhlašována na vánočním večírku.

 

Máme zavedenu Cafeterii, která nabízí nákup v oblasti zdraví, kultury, sportu, rekreace a vzdělávání za daňově výhodných podmínek.

 

Zahraniční stravné přiznáváme našim zaměstnancům vždy ve výši 100% částky definované ministerstvem financí, tzn. 25% nad minimální hranici danou zákonem.

 

Zvýhodněné služby a programy vyjednané společností v rámci obchodních vztahů s našimi partnery jsou k dispozici i našim zaměstnancům. Mají tak možnost využít lepších podmínek pro nákup zboží či služeb u společností: Auto Racek, ČSOB leasing. Metropolitní, Neckermann, Elkov, Sonepar či uniCredit Bank. Zajímavé je i zpřístupnění firemního věrnostního programu leteckých společností pro soukromé využití zaměstnanců.

ZAUJALY VÁS NAŠE BENEFITY?

Prohlédněte si nabídku aktuálně volných pozic.