Naše

Historie

 

Během více než 20 let své existence společnost prošla vývojem jak po stránce identity, tak po stránce obchodní. Od rychle rostoucí a dravé firmy jsme přes období hospodářské recese dospěli až po stabilního dodavatele  a zaměstnavatele. Dodávky automatizace pro oblast procesních i výrobních technologií dodáváme v rámci celého světa. 

 

4 ÉRY, MNOHO MILNÍKŮ

 

2000 - 2008 PRUDKÝ RŮST POD VEDENÍM ANTONÍNA URBANA 

Společnost byla založena pod názvem Bohemian Technologies a její první sídlo se nacházelo v rodinném domě na Ostrově. Do světa vystřelila pod vedením zakladatele jako raketa. V roce 2006 získal Ing. Antonín Urban ocenění Technologický podnikatel roku, o rok později následovalo stěhování do areálu U Borové, který je dodnes hlavním sídlem společnosti.  

 

2008 - 2010 RESTRUKTURALIZACE A OBDOBÍ ZÁSADNÍCH ZMĚN 

V období hospodářské recese došlo k restrukturalizaci společnosti pod vedením vícečlenného představenstva. Prodali jsme divizi výroby rozváděčů a strojírenské výroby a společnost se strategicky zaměřila výhradně na průmyslovou automatizaci

 

2011 - 2021 MATICOVÉ USPOŘÁDÁNÍ, STABILIZACE A DALŠÍ RŮST SPOLEČNOSTI POD VEDENÍM IGORA ZAHRÁDKY

V roce 2011 se ujal vedení generální ředitel Igor Zahrádka. Ten vedl úspěšně společnost až do 1.9.2022 a zasloužil se o její významný rozvoj a růst. Pod jeho vedením se firma stabilizovala, byl zaveden maticový způsob řízení a připravovali jsme se na další růst. Investovali jsme do lidí i do technologií. Založili jsme Elektrotechnický kroužek pro děti a studenty z našeho regionu, vznikla interní Automation Academy, jejímž posláním je rozvoj know-how společnosti a popularizace technických oborů.  Do roku 2020 jsme vstoupili jako jeden z největších automatizačních týmů v České republice a zahájili první akviziční projekt, koupi společnosti ZPA Industry.  

 

V únoru 2020 se pod nástupem pandemie ze dne na den změnily naše priority a místo investic, oslav dvacetiletého výročí a růstu jsme museli najít to nejvhodnější řešení, abychom zajistili realizaci našich projektů v nových podmínkách. Situace prověřila naši připravenost jak po stránce IT infrastruktury, tak po stránce týmů i jednotlivců. Rok 2020 jsme ustáli a v roce 2021 se výkonově vrátili do doby před nástupem Covidu. Rok 2022 přinesl změnu ve vedení společnosti.

 

OD ROKU 2022 FLEXIBILNÍ ORGANIZACE V ČELE S MARKEM PROKŠEM

1.9.2022 byl do funkce generálního ředitele jmenován Marek Prokš, který ve společnosti pracuje už 20 let a vyrostl v ní tzv. „po baťovsku“ z řadové pozice až do role jejího lídra. Naší vizí je jednoduchá a flexibilní organizace, která rozvíjí kreativitu a je stabilním a spolehlivým partnerem.

2000

2000

Založení společnosti pod názvem Bohemian Technologies

ISO

2006

Certifikace ISO, změna názvu na B:TECH

RESTRUKTURALIZACE

2009

Restrukturalizace a zaměření na průmyslovou automatizaci

Úspěšné dokončení exportního projektu v Mexiku

PARTNER PRO VAŠE PROJEKTY

Automatizace výrobních a procesních technologií, robotická pracoviště i non-stop servis. Za více než 20 let našeho působení jsme se stali spolehlivým partnerem pro řadu českých i zahraničních zákazníků. Hledáte partnera pro vaše projekty a provozy? Jsme tu pro vás.