PARTNERSTVÍ

Dorner Electronic

S radostí oznamujeme nové partnerství mezi B:TECH, a.s. a rakouskou společností Dorner Electronic GmbH, která je lídrem v oboru vývoje softwaru pro betonářský průmysl. Spojením našich sil a zkušeností přinášíme na český betonářský trh špičkové řešení pro digitalizaci a automatizaci betonářských procesů včetně zajištění integračních a servisních služeb. 

Špičkové řešení pro výrobu i digitalizaci

Dorner je výrobcem špičkového a specializovaného softwarového řešení pro řízení betonářských procesů. Pomáhá zvyšovat produktivitu a přesnost, nabízí řešení pro řízení kvality výroby, obsahuje například funkce vzdáleného dávkování, správu životního cyklu zákazníka nebo například integraci laboratorního softwaru. Klíčovou roli může sehrát také v digitalizaci těchto provozů pomocí jednoduché výměny dat a paperless výrobní administrativy.

 

dornerBatch

Vizuálně jednoduchý ale svojí funkčností a znalostí betonářského průmyslu důmyslný software rakouského výrobce Dorner v rukou zkušeného integrátora slibuje zkrácení času při integraci i zaškolení obsluhy, digitalizaci a zjednodušení provozu i řízení  decentralizovaných výrobních provozů. Obsahuje funkce manuálního nebo automatického míchání podle receptů, automaticky generované protokoly, import receptů a mnoho dalších přehledových a dohledových funkcí.  

Naše zkušenosti a produkty se skvělé doplňují, sedli jsme si i lidsky

"Pro český trh jsme hledali partnera pro systémovou integraci a servis. B:TECH vnímáme jako silného hráče na trhu automatizace se zkušenostmi z procesních provozů, strategicky řízeného a stabilního partnera. Sedli jsme si i jako lidé. Máme podobné hodnoty a firemní kulturu. Věřím, že spojením našich sil, vytvoříme pro naše společné zákazníky přidanou hodnotu v podobě špičkového softwaru a skvělých inženýrských služeb." 

Kilian Dorner, Managing Director, Dorner

NA ČESKÝ BETONÁŘSKÝ TRH SPOLEČNĚ PŘINÁŠÍME:

SÍLU SPOJENÍ

SILNÉ SPOJENÍ

spojení špičkového softwaru a skvělých inženýrských služeb

ŘEŠENÍ

ŘEŠENÍ

specializované řešení na míru betonářským provozům

PODPORA A ŠKOLENÍ

PODPORA A ŠKOLENÍ

podpora a komplexní školení v rodném jazyce

SERVIS

SERVIS 24/7

servisní služby dostupné v režimu 24/7

SYSTÉM PRO ŘÍZENÍ VÝROBY BETONU

Řešíte úsporu materiálu a nákladů, digitalizaci připojených administrativních procesů nebo jsou vaším tématem inovace výrobních postupů? Využijte zkušenosti nasbírané během 60 let s betonářskými provozy promítnuté do špičkového řešení.