Nový CEO

Marek Prokš

 

Novým CEO společnosti byl k 1. 9. 2022 jmenován Marek Prokš, který ve funkci střídá Igora Zahrádku. Ten společnost vedl úspěšně od roku 2011 a zasloužil se o její významný rozvoj a růst. Nyní se přesouvá do dozorčí rady společnosti. Od nového CEO se očekává adaptace strategie na současnou turbulenci trhu a zefektivnění současné struktury s cílem stabilizovat a zvýšit ziskovost společnosti.  

 

"Navázat na vedení B:TECHu po Igoru Zahrádkovi považuji za obrovský závazek. K nové roli přistupuji s pokorou. Opírat se budu o současný sehraný tým a na spolupráci s týmem, našimi zákazníky a obchodními partnery v nové roli se těším."  Marek Prokš, CEO, B:TECH, a.s.  

V čele společnosti stanul Marek Prokš po 20 letech práce ve společnosti B:TECH, kde dosud působil v pozici Ředitele realizace a člena představenstva. S její transformací mu bude pomáhat současný manažerský tým, který posílí finanční ředitelka Ing. Kateřina Hodulíková. Ta se přesouvá z dozorčí rady B:TECH do představenstva společnosti. Společnost se v následujícím období zaměří na upevnění svojí pozice na trzích procesní i diskrétní automatizace, kde úspěšně působí již od roku 2000.

VÍCE NOVINEK Z NAŠÍ SPOLEČNOSTI

Zajímá vás, co se u nás děje? Kde se s námi můžete potkat nebo na jakých pracujeme projektech? Projděte si novinky na našem webu.