Cena Hejtmana Kraje Vysočina

ZA SPOLEČENSKOU ODPOVĚDNOST

V pondělí 22. dubna 2024 převzal Marek Prokš ocenění v kategorii soukromých podniků o velikosti 51 - 250 zaměstnanců v rámci soutěže Cena hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost. Cenu hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost uděluje Kraj Vysočina za podpory Krajské hospodářské komory Kraje Vysočina, KOUS Vysočina a Vysočina Education. Hodnotilo se období 2022 - 2023.

PRINCIP SDÍLENÉ HODNOTY

Naše politika v této oblasti se opírá o princip sdílené hodnoty. Zaměřujeme se na transparentní komunikaci, etickou spolupráci s našimi obchodními partnery a odpovědné podnikání. V sociální oblasti klademe důraz na hodnotově řízenou firemní kulturu, podmínky pro rozvoj a seberealizaci našich zaměstnanců a podporu a rozvoj a podporu technického vzdělávání.

REGIONÁLNÍ KONFERENCE

Jedním z cílů Ceny Hejtmana Kraje Vysočina je popularizace tématu společenské odpovědnosti. Na soutěž proto navazuje podzimní konference, kde oceněné organizace sdílejí své zkušenosti s účastníky. Zajímá vás, jaké jsou hlavní pilíře naší společenské odpovědnosti a proč se této oblasti dlouhodobě věnujeme? Budeme se s vámi těšit na viděnou v září v sídle Kraje Vysočina.

KATR BAND A ÚLET

Slavnostní vyhlášení oceněných organizací a předání ceny bylo doplněno hned dvěma uměleckými vystoupeními. Zahrála nám skupina Katr Band ze Světlé nad Sázavou a celou akci uzavřela již tradičně emotivním vystoupením taneční skupina ÚLET z denního stacionáře v Jihlavě. Oběma skupinám děkujeme za krásný umělecký zážitek. 

Fotogalerie