Studuj obor budoucnosti

PRŮMYSLOVÁ AUTOMATIZACE

Od roku 2020 mohou zájemci o obor průmyslové automatizace studovat tuto disciplínu na VOŠ, OA a SOUT Chotěboř. Maturitní obor akreditovaný jako elektrotechnické vzdělávání kombinuje předměty z oblasti mechaniky, elektrotechniky a IT. Naše společnost je odborným garantem a poskytuje také čas svých předních odborníků, kteří se osobně podílí na výuce praktických cvičení i některých teoretických odborných předmětů. Na konci listopadu a začátkem prosince u nás proběhlo několik workshopů pro žáky základních škol, kde se o této příležitosti dozvěděli více. 

KAM NA STŘEDNÍ? STUDUJ AUTOMATIZACI!

To je hlavní myšlenka interaktivních workshopů, které pravidelně pořádáme pro žáky základních škol v Havlíčkově Brodě. Dopolední program, který připravujeme ve spolupráci se studenty naší partnerské školy, se skládá z úvodního workshopu a praktických ukázek. 

 

Začínáme cestou do historie a trochou "průmyslového dějepisu", který našim návštěvníkům pomůže pochopit vliv technologického rozvoje na životní styl a proměny pracovního i průmyslového trhu. Projdeme si společně milníky všech 4 průmyslových revolucí a společně se zamýšlíme i nad tím, co se kolem nás děje právě teď a jak asi bude nebo by mohl svět vypadat, až budou současní žáci 9. tříd zakončovat své středoškolské vzdělávání. 

 

 

Interaktivní workshop pro ZŠ Nuselská 25.11.2022

Studenti oboru průmyslové automatizace se podělí o svoje zkušenosti ze studia a osobní příběhy. Oblíbeným tématem jsou také projekty ERASMUS. 

Fotogalerie

 

INTERAKTIVNÍ WORKSHOP PRO ZŠ ŠTÁFLOVA 9.12.2022

Pod taktovkou studentů SOUT Chotěboř si návštěvníci vyzkouší praktické disciplíny jako je pájení, zapojování nebo programování. 

Fotogalerie

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 01/2023

Zaujal vás obor PRŮMYSLOVÉ AUTOMATIZACE a chtěli byste se dozvědět více? Navštivte stránku naší partnerské střední školy. Najdete ze i podrobnosti o Dni otevřených dveří, na kterém se s námi můžete potkat.