NA PROJEKTU VE SLANÉM, JSME IMPLEMENTOVALI SCADA SYSTÉM ICONICS

 

B:TECH společně s MITSUBISHI ELECTRIC si pro vás připravili webinář na téma Implementace SCADA systému ICONICS

Podíváme se na jeden z prvních projektů Implementace SCADA systému ICONICS, který jsme v ČR na jednom z našich projektů realizovali.

  • Těšit se na nás opět můžete již 22. dubna od 13 hodin. 
  • Účast na webináři je ZDARMA. 

Ke spolupráci na tomto projektu pro zákazníka Mitsubishi Electric Automotive Czech ve Slaném jsme byli osloveni na základě předchozích kladných zkušeností při rekonstrukcích řídicího systému MaR, které jsme zde realizovali v roce 2008 a 2010. Naší dodávkou bylo kompletní systém měření a regulace pro dvě nově budované haly závodu na výrobu startergenerátorů pro automobilový průmysl. Řešení je produktově postaveno na komponentech Mitsubishi Electric. Nasadili jsme zde SCADA systém GENESIS 64 společnosti ICONICS.

Od 03/2019 probíhala dostavba skladové a výrobní haly o celkové rozloze 16 000 m2. V rámci zakázky řídíme technologie budovy, která zahrnuje plynové kotelny, 12 vzduchotechnických jednotek, horkovzdušné sahary a odtahové ventilátory. Naše dodávka zahrnuje také monitoring spotřeb zemního plynu, stlačeného vzduchu, elektrické energie, vody a technických plynů pro výrobu. Projekt je zajímavý použitím kompletního portfolia komponent Mitsubishi Electric. Použili jsme PLC řady R, frekvenční měniče i spínací a jistící techniku. 

Kolegové Josef Stehno a Petr Bárta vám přiblíží, jak probíhala samotná realizace projektu a představí ukázky vizualizace SCADA systému ICONICS přímo z tohoto projektu. Pozvání přijal také pan Zdeněk Zadák ze společnosti ICONICS.

PROGRAM WEBINÁŘE

  • Představení B:TECH a našeho partnera Mitsubishi Electric
  • Vizualizace ICONICS, Inc. ve spojení s řídicími systémy Mitsubishi Electric
  • Realizace projektu BMS pro našeho zákazníka ve Slaném
  • Ukázky vizualizace projektu ve Slaném
  • Na závěr můžete položit své otázky, na které se vám dostane odpovědí

Na webinář se můžete registrovat přímo zde.