NÁRODNÍ FINÁLE 2024

TALENTY PRO FIRMY

Ve čtvrtek 21.3.2024 proběhlo v Třebíči krajské kolo soutěže Talenty pro firmy, kterou zastřešuje Hospodářská komora České republiky a České vysoké učení technické. Krajských kol se účastní týmy reprezentující jednotlivé okresy. Náš tým pode vedením kolegy Honzy Vašíčka získal postupové 1. místo a bude Vysočinu reprezentovat v národním finále, které proběhne v červnu v Praze.

VÍTĚZOVÉ JSOU VŠICHNI, KDO SE ZÚČASTNILI

Soutěže jsme se účastnili potřetí a razíme heslo, že vítězové jsou všichni, kteří se zapojili. Našim soupeřům, ale vlastně i kolegům na poli popularizace technických oborů a podpory technického vzdělávání, děkujeme za fair play a skvělou atmosféru.  

 

SPOLUPRÁCE A KOMUNIKACE

Na projektu se nám líbí, že podporuje spolupráci soukromého a veřejného sektoru. Klade důraz na komunikaci a spolupráci v rámci týmu, který je složený z účastníků různých generací a úrovní znalostí. A je tam i ta soutěž a adrenalin, bez kterého to na trhu taky nejde. 

DO TŘETICE VŠEHO DOBRÉHO

Letos poprvé jsme se umístili na 1. místě a získali tak postupové místo do národního finále, které proběhne v červnu v Praze. Naše vítězství bylo těsné, o to více si ho vážíme. 

 

Děkujeme Honzovi i všem účastníkům za skvělou reprezentaci a přejeme týmu, ve kterém jsou zapojeni studenti 2. ročníku oboru Průmyslová automatizace na SŠTE Chotěboř a žáci 5. tříd ZŠ Buttulova Chotěboř, hodně štěstí ve finálovém klání.

Fotogalerie

PODPORA TECHNICKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ


Více o našich aktivitách v oblasti podpory technického vzdělávání najdete na stránce věnované Automation Academy.