NAŠE HODNOTY

TÝM, PROFESIONALITA, VÝKON

Naši firemní kulturu stavíme na třech základních hodnotách. Pracujeme jako tým, jsme profesionálové a orientujeme se na výkon. Vzájemná spolupráce, sdílení know-how a zkušeností a tah na branku nás posouvají dál nejenom jako firmu, ale i jako jednotlivce. Ve vzájemných odlišnostech hledáme inspiraci, za svoji práci přijímáme osobní zodpovědnost. Jsme v tom společně. Abychom se na sebe co nejlépe naladili, poznali se a pochopili, potkáváme se i při mnoha nepracovních příležitostech.

FAMILY DAY

S rodinami našich kolegů i mezi sebou navzájem se setkáváme pravidelně na jarní akci. Vážíme si podpory, kterou našim kolegům jejich rodiny poskytují. Family day je naše firemní akce pořádaná zpravidla v květnu pod širým nebem v prostorách letiště Havlíčkova Brodu právě pro ně. Každý rok se na ni těšíme, protože je to skvělá příležitost, jak si být zase o kousek blíž. O zábavu pro děti ani sportovní vyžití není nouze. Když letiště, tak letadla a je tu k dispozici i golf, který si zde řada z nás vyzkouší poprvé. Nechybí ani výborný catering z naší jídelny „U Hubáčků“ C&H Food

 

 

 

Týmová spolupráce je jednou z našich klíčových hodnot.

Cyklistika, turistika, lyžování, únikové hry, wellness, grilování, divadlo nebo třeba karneval? Naše týmy se pravidelně setkávají a posilují vztahy i při mimopracovních aktivitách. Rozdíl mezi úspěchem a selháním spočívá v síle týmu. Proto každý rok pro zaměstnance pořádáme teambuilding. Teambuilding je typem akce, který zaměstnance nejen motivuje ke zlepšení komunikace a týmové spolupráce, které posouvají firemní atmosféru tím správným směrem, ale také pomáhá k odreagování od každodenního pracovního shonu. Snažíme se to mít pestré a každý rok vymýšlet něco nového. Naposledy to byly rafty v Českého Šternberku, motokáry v Brně, výzva o přežití – tep factor nebo tradiční a oblíbený cyklovýlet. Naše týmy různě spojujeme a rozdělujeme tak, abychom navázali, co nejlepší mezilidské vztahy.

 

SPOLEČNĚ NA HORY

Mezi jeden z nejoblíbenějších teambuildingů patří společný výlet na hory. Pravidelně spolu vyrážíme na prodloužený víkend do rakouského Tauplitzu. Už je to zkrátka tradice. Někdo láme sportovní rekordy, jiní jezdí na pohodu. Večerní tmelení kolektivu bývá i s kytarovým doprovodem a nechybí ani ranní rozcvičky na svahu. Otcem myšlenky je náš generální ředitel Marek Prokš, který oprášil zájezdy konané společností v jejích počátcích. Tato novodobá tradice vznikla již v roce 2015 a od té doby jezdíme pravidelně do Rakouského střediska Die Tauplitz. Středisko se řadí mezi ta menší, ale rozmanitost terénu nabízí možnost jak pro zdatné lyžaře, tak i pro začátečníky. Určitě si zde každý vybere podle svého gusta. Ani běžkaři zde nejsou opomíjeni. Pro ně jsou upravovány krásné běžecké trasy v okolí. 

RAKOUSKÉ HORY

Horská chata Hausalpin se již pravidelně stává na pár dní našim domovem. Ideální je její poloha přímo na sjezdovce. Samotná chata nám nabízí mnoho dalšího vyžití jako saunu, stolní tenis a kulečník. Velká společenská místnost rozdělená na tři samostatné místnosti nabízí možnost se pobavit i po skončení provozu vleků. Další její výhodou je český personál, se kterým máme velmi dobré vztahy.

 

A jak se k této chatě od autobusu dostaneme? Rolba nebo skútr je jasná volba. K pravidelným aktivitám v průběhu celého pobytu patří i ranní rozcvička pod vedením projektové manažerky Evy Doležalové. Účastní se jí v posledních letech většina z nás. Mezi zaměstnanci máme i několik skalních příznivců, kteří nevynechali ani jeden ročník.

Fotogalerie

Chcete zůstat v kontaktu a mít čerstvé informace o dění v naší společnosti? Staňte se součástí naší komunity a sledujte nás na facebooku. 

PARTY VE VELKÉM STYLU

Naše vánoční večírky jsou legendární. A protože si rádi hrajeme a rádi se spolu smějeme, děláme si jednou ročně s našimi sesterskými společnostmi pod záštitou B:GROUP také karneval. Prostě jen tak, pro zábavu.

VÁNOČNÍ VEČÍREK

Pracujeme po celém světě a těch příležitostí, kdy se potkáme úplně všichni moc není. Jednou z nich je náš vánoční večírek. V posledních letech jsme ho začali pojímat tématicky. Rok 2018, kdy naše země slavila stoleté výročí, jsme ukončili v duchu první republiky a hodili se do gala. Následující rok byl ve stylu Black&White. Rok 2020 jsme se potkali v rámci živého premiérového vysílání B:TV online. Co je ale pro naše večírky typické je skvělá společnost, živá hudba, rozmanitý catering a hodně legrace. Na vánočním večírku také pravidelně vyhlašujeme a oceňujeme zaměstnance roku. Do hudební produkce se zapojují kolegové i kolegyně a nikdy nechybí překvapení. Třeba legendární kankánové vystoupení v kostýmech. Zdálo by se, že ani na fotbalových stadionech v jižní Americe neumí tak fandit, jako to předvedli kolegové a kolegyně během tohoto vystoupení. 

 

KARNEVAL

Karneval je mezi našimi akcemi benjamínek. Zatím jsme ho stihli dvakrát. Je to takový únik od reality všedních dní a zpestření pro všechny. Účastní se ho i kolegové z našich sesterských společností. A ukázalo se, že naši kolegové jsou nad očekávání kreativní. Některé modely a týmové sestavy jsou prostě nezapomenutelné a tak jsme do programu zařadili i soutěž o nejlepší masku, abychom jejich snahy ocenily. Nechybí ani muzika a výborné občerstvení. 

 

NAŠI NAŠIM

Libo-li steak od pana generálního ředitele, grilovanou zeleninku od personální ředitelky nebo třeba rybičku s láskou grilovanou obchodním ředitelem? Na našem tradičním podzimním grilování, které probíhá ve vyhřívaném party stanu přímo v areálu, je to již tradice. Nechybí ani vyhlášené akademické bramboráčky od kolegů z Automation Academy a dočkali jsme se i s láskou vařeného piva od kolegyní z realizace. Holky na pivovarech svoji práci prostě milují. Udělaly si i sládkovský kurz a várka, kterou pro nás připravily, se opravdu ale opravdu povedla. 

BAVÍ NÁS SE BAVIT

Svoji práci bereme vážně.

Jako že vážně.

Ale bavit se umíme také.

A to pořádně.

Mrkněte do galerie a nechte na sebe dýchnout atmosféru z našich akcí.

Fotogalerie