VÝSLEDKY ANKETY

ZAMĚSTNANEC ROKU 2022

Vánoční večírek proběhl po dlouhých třech letech tak, jak ho známe a máme ho rádi. Potkali jsme se osobně 16.12.2022 v Kozlovně na Smetanově náměstí v Havlíčkově Brodě.  Akci tradičně zahájila anketa Zaměstnanec roku 2022. Titul získal kolega Jiří Klusáček. Na akci poprvé vystoupila nově zformovaná kapela B:BAND. Loučíme se s rokem 2022 a děkujeme za spolupráci a důvěru všem našim zákazníkům a obchodní partnerům.

OCENĚNÍ ZAMĚSTNANEC ROKU MÁ DLOUHOLETOU TRADICI

Cílem ankety ZAMĚSTNANEC ROKU je poděkovat a vyjádřit ocenění kolegům, kteří do své práce vkládají nejenom své dovednosti, znalosti ale i srdce a podílejí se tak na tom, co dělá naši firmu tím, čím je. Spolehlivým dodavatelem automatizace a robotizace, pro kterého profesní čest a poctivá práce nejsou jen prázdné pojmy.

 

Nominace jsou udělovány za významné přispění k růstu a rozvoji společnosti, nadstandardní ocenění od našich zákazníků, zvládnutí obtížného pracovního/technického úkolu, zlepšovací návrh nebo dlouhodobý vysoký a spolehlivý výkon.

 

 

VÍTĚZEM ANKETY ZAMĚSTNANEC ROKU SE STAL JIŘÍ KLUSÁČEK

Jirka dlouhodobě odvádí kvalitní práci v projekčních činnostech. Má důvěru zákazníků, kteří si velmi cení jeho odborných zkušeností. V roce 2022 se posunul do role Technického lídra a vzal pod svá křídla projektanty celého byznys streamu procesní automatizace v Havlíčkově Brodě i Karlových Varech.V rámci nové role Jirka naplnil důvěru a očekávání, která v něj kolegové vložili. Zásadně se podílel také na projektu integrace platformy Eplan a plánovaných standardů.

GRATULUJEME VÍTĚZI ANKETY I VŠEM NOMINOVANÝM

Dalšími nominovanými kolegy za rok 2022 se stali Jiří Kozelek a Jaroslav Pajer. Jirka pracuje jako softwarový specialista a nominaci získal za neuvěřitelnou flexibilitu v cestování a dlouhodobě skvěle odváděnou práci na projektech.

 

Jarda v roli technického lídra oddělení servis odvádí dlouhodobě skvělou práci a jeho schopnosti zorientovat se v cizím a neokomentovaném softwaru jsou u nás legendární stejně jako jeho široké znalosti průmyslový platforem.

Fotogalerie

B:BAND V AKCI

Na večírku měla svoji premiéru naše nová firemní kapela B:BAND, která se zformovala na podzim letošního roku. Kolegové předvedli skvělou show, roztančili publikum a podtrhli skvělou atmosféru setkání, na které jsme se tak dlouho těšili. A my už se nemůžeme dočkat, až je zase uslyšíme. 

FIREMNÍ KAPELA VYSTOUPILA A ROZTANČILA PUBLIKUM VE SLOŽENÍ

  • Roman Hloušek, kytara a zpět
  • Kristýna Lutnerová, kytara a zpěv
  • Tomáš Sedláček, bubny
  • Marek Doležel, kytara
Fotogalerie

DĚKUJEME ZA DŮVĚRU A SPOLUPRÁCI

Za důvěru a spolupráci děkujeme všem našim váženým zákazníkům a obchodním partnerům, bez kterých by nic z toho nebylo možné. Přejeme veselé a pohodové vánoční svátky a hodně úspěchů, zdraví a spokojenosti v roce 2023. I nadále jsme tu pro vás.