VÝSLEDKY ANKETY

ZAMĚSTNANEC ROKU 2023

Letošní rok byl plný zajímavých ale i náročných projektů. Za příležitosti i krásné výsledky děkujeme všem našim zákazníkům, zaměstnancům i obchodním partnerům. Na vánočním večírku, který proběhl 15.12. v Kozlovně na Smetanově náměstí v Havlíčkově Brodě jsme vyhlásili výsledky ankety Zaměstnanec roku 2023. Titul získal opakovaně kolega Jan Vašíček. Na akci opět vystoupila naše firemní kapela B:BAND. 

OCENĚNÍ MÁ DLOUHOLETOU TRADICI

Cílem ankety ZAMĚSTNANEC ROKU je poděkovat a vyjádřit ocenění kolegům, kteří do své práce vkládají nejenom své dovednosti, znalosti ale i srdce a podílejí se tak na tom, co dělá naši firmu tím, čím je. Spolehlivým dodavatelem automatizace a robotizace, pro kterého profesní čest a poctivá práce nejsou jen prázdné pojmy.

 

Nominace jsou udělovány za významné přispění k růstu a rozvoji společnosti, nadstandardní ocenění od našich zákazníků, zvládnutí obtížného pracovního/technického úkolu, zlepšovací návrh nebo dlouhodobý vysoký a spolehlivý výkon.

 

VÍTĚZEM ANKETY SE STAL JAN VAŠÍČEK

Honza Vašíček pracuje v naší společnosti už více než deset let a zastává pozici technického lídra. Po celou dobu je pro něj typický nejenom vysoký a spolehlivý pracovní výkon, ale také pozitivní přístup a velká kolegialita. Honza věnuje energii nejenom rozvoji svěřených oddělení, ale pomáhá napříč firmou. Například při popularizaci techniky, spolupráci se školami a vedením kroužku. V roce 2023 byl podepsán pod rozvojem nové byznysové linie a významně pomohl úspěšně dokončit jeden z našich klíčových projektů v oblasti logistiky.

GRATULUJEME VÍTĚZI ANKETY I VŠEM NOMINOVANÝM

Dalšími nominovanými kolegy za rok 2023 se stali Aleš Damborský a Pavel Dobiáš. Aleš pracuje jako softwarový specialista a nominaci získal za neuvěřitelnou flexibilitu v cestování a vysoké pracovní nasazení, během kterého se zvládá starat i o ostatní členy týmu.

 

Pavel v roli projektanta procesních projektů odvádí dlouhodobě skvělou práci a oceňujeme také jeho odvahu a chuť vrhnout se do realizace náročných projektů. 

Fotogalerie

B:BAND OPĚT V AKCI

Na loňském večírku měla svoji premiéru naše nová firemní kapela B:BAND. Kolegové i letos předvedli skvělou show, roztančili publikum a podtrhli skvělou atmosféru setkání, na které jsme se tak dlouho těšili. Děkujeme!

FIREMNÍ KAPELA VYSTOUPILA A ROZTANČILA PUBLIKUM VE SLOŽENÍ

  • Roman Hloušek, kytara a zpět
  • Kristýna Lutnerová, kytara a zpěv
  • Tomáš Sedláček, bubny
  • Marek Doležel, kytara
Fotogalerie

DĚKUJEME ZA DŮVĚRU A SPOLUPRÁCI

Za důvěru a spolupráci děkujeme všem našim váženým zákazníkům a obchodním partnerům, bez kterých by nic z toho nebylo možné. Přejeme veselé a pohodové vánoční svátky a hodně úspěchů, zdraví a spokojenosti v roce 2024. I nadále jsme tu pro vás.