ZVEME VÁS NA VELETRH

ROBOTICKÝCH PŘÍLEŽITOSTÍ FANUC

1. června se s námi můžete potkat na akci pořádané společností FANUC Czech, s.r.o. nazvané Veletrh robotických příležitostí. Těšit se můžete na 20 robotických aplikací, 15 dodavatelů automatizačního příslušenství a 15 systémových integrátorů, mezi kterými nebudeme chybět ani my. Kolegové z oddělení robotiky představí naši aplikaci na robotické nařezávání těsta ve vysokém taktu.

Potřebujete pomoci s automatizací? Přijďte se poradit s odborníky. Náš tým tu pro vás bude k dispozici po celou dobu konání veletrhu. Těšit se můžete na vidění s kolegy Tomášem Sedláčkem, Jakubem Beránkem a Josefem Dubnem. Ve čtvrtek kolegové představí realizovanou aplikaci robotického nařezávání těsta ve vysokém taktu.

Robotické nařezávání těsta ve vysokém taktu

Koncept robotického pracoviště je složen z šesti scara robotů FANUC, jejichž pracovním nástrojem je vysokootáčkový motor s rotačním nožem. Pozice řezů je vypočítávána na základě dat z vision systému Fanuc, které navíc zpracovává řídící systém stanice.
 
Parametry stanice:

  • Otáčky rotačního nože až 3 000 ot/min
  • Výkon robotů až 168 řezů za 18 s
  • Proměnné nastavení TVARŮ, VELIKOSTÍ, ROZLOŽENÍ TĚSTA a řezů (počet řezů, pozice, natočení, hloubka) pro dané receptury 

 

Představení aplikace proběhne ve čtvrtek 1.6.2023 v 11:00 a ve 13:30.

Fotogalerie

VELETRH ROBOTICKÝCH PŘÍLEŽITOSTÍ FANUC 2023

Program akce, přehled partnerů i pokyny pro registraci na akci najdete na stránkách společnosti FANUC. Vstup je bezplatný, účast je organizátorem omezena na 4 osoby z jedné společnosti. 

MÁTE DOTAZY? OZVĚTE SE MI!

Business Leader - Robotics