AUTOMATIZACE

V ENERGETICE

V oblasti energetiky se pohybujeme více než 20 let. Jsme dodavatelem projektů na klíč v oblasti procesní automatizace pro výrobce technologií i koncové zákazníky. Disponujeme stabilním týmem se silným know-how, který sídlí v Havlíčkově Brodě a Karlových Varech. Své služby poskytujeme v Čechách i zahraničí. Jsme certifikovaným dodavatelem funkční bezpečnosti pro oblast průmyslových procesů. Díky spojení se značkou ZPA Industry jsme připraveni poskytovat našim zákazníkům i dodávky v oblasti VN a NN rozvoden včetně trafostanic.

Poskytujeme řízení energetických celků a technologií pro výrobu energie. V oblasti klasické energetiky máme reference z oblasti jaderných, tepelných a paroplynových elektráren. 

 

NAŠE DODÁVKY

  • Řízení energetických celků
  • Řízení parních a plynových turbín
  • Řízení přidružených technologií (demineralizace, desalinace)
  • Dodávky trafostanic, VN a NN rozvoden
  • Řízení diesel generátorů a kogeneračních celků
  • Dodávky Scada a DCS systémů (PCS 7)
  • Řízení přidružených technologií úpravny vod (denox, desox)
  • Dodávky v oblasti měření a regulace

SIEMENS SOLUTION PARTNER

V oblasti energetiky a velkých procesních projektů sázíme na platformu PCS 7, která se osvědčila v různých oblastech procesního řízení. Disponuje knihovnou bloků APL, která výrazně zvyšuje efektivitu programátorů a standardizaci software pro investory. 

 

„Poptávky z B:TECHu na PCS 7 přicházejí s promyšleným návrhem technického řešení a tak následně s projektantem ladíme pouze detaily. Know-how se ve firmě daří držet a rozvíjet a je to vidět právě už na poptávkách. Když přijde na řadu realizace projektu, tak o ní často ani nevím. Prakticky mě není potřeba, programátoři se na mě obracejí o radu opravdu výjimečně. Takových společností mnoho není. I to mě utvrzuje v tom, že v oblasti PCS 7 disponuje tým B:TECHu silným know-how, které neustále rozvíjí.“

 

JAN KVÁČ, SIEMENS, GARANT PLATFORMY PCS 7

DALŠÍ REFERENCE

 

V oblasti klasické energetiky disponujeme dlouholetými zkušenostmi a řadou zajímavých referencí. Podíleli jsme se na tvorbě řízení pro elektrárny Balloki a Muridke v Pákistánu, oživení energobloku v ostrovním provozu v Iráku, ale staráme se také o elekrárny v České republice. 

 

Rozsah našich referencí v oblasti energetiky si můžete zobrazit pomocí interaktivní mapy ZDE.

 

 

Fotogalerie

FUNKČNÍ BEZPEČNOST V PROCESNÍ AUTOMATIZACI

 

Jsme certifikovaným dodavatelem funkční bezpečnosti pro oblast průmyslových provozů. Ta je aktuálním tématem nejenom z pohledu možného bezpečného řešení technologií, ale i environmentálního dopadu do společnosti. Mezinárodní norma IEC 61511 zahrnuje také řešení v oblasti kybernetické bezpečnosti.

UVEDENÍM DO PROVOZU TO PRO NÁS NEKONČÍ


Technik na příjmu 24/7 a garantovaná dojezd do místa vašeho provozu. Vzdálený dohled nebo preventivní údržba vaší technologie. Seznamte se s možnostmi servisních služeb.