JSME V TOM S VÁMI

PODÁME VÁM POMOCNOU RUKU

Před nástupem do společnosti budete v kontaktu s naší náborářkou. Vyřídí ubytování, zajistí termín podpisu pracovně právní dokumentace, zašle vám harmonogram prvních dní. Vždy budete vědět, co vás čeká. Po absolvování vstupního školení se vás ujme váš mentor, zkrátka nikdy v tom nebudete sami.

Adaptační rozhovory

Během prvních měsíců se s vámi budou pravidelně potkávat vaši vedoucí i personalisté, abyste si nastavili způsob zaškolování a adaptaci v týmu. Můžete je využít pro předání námětů.

 

Školení

Školení řešíme systémově. Kromě vstupního školení, které zahrnuje zákonná školení a seznámení s klíčovými procesy, vás čeká workshop s generálním ředitelem na téma hodnoty společnosti. Zaškolení do odborných pozic probíhá v naší AUTOMATION ACADEMY. Budou se vám věnovat zkušení odborníci a sdílet s vámi své know-how a zkušenosti. 

 

Mentor/ Buddy

K  ruce vám budou také kolegové, kteří to u nás už dobře znají. Mentor vás provede adaptací a zaškolením. Pomůže vám se zapracováním na pozici, předá vám know-how a zároveň bude jedním z vašich školitelů. Buddy bude váš průvodce po naší galaxii a ukáže vám obyčejný život společnosti. Poradí s praktickými otázkami.

Více o tom, jak probíhá zaškolování a jaké mohou být začátky v naší společnosti si můžete přečíst v rozhovoru s kolegou Alešem Damborským, který u nás pracuje na pozici PLC programátora. V době pořízení rozhovoru u nás Aleš pracoval 3 roky a svoje začátky měl ještě v živé paměti. 

AKTUÁLNÍ PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI

Jaké u nás aktuálně obsazujeme pracovní pozice? Koho hledáme a co novým kolegům nabízíme? Podívejte se do výpisu volných pracovních míst a ozvěte se nám. První krok je na vás.