IKARIÉRA PROBĚHNE V ROCE 2022 ŽIVĚ

SE STUDENTY SE POTKÁME V BRNĚ

Setkání se studenty vysokých škol na pracovních veletrzích patří mezi naše oblíbené a tradiční akce. Jsme moc rádi, že se letos potkáme osobně 12. dubna 2022 na veletrhu pracovních příležitostí iKariéra VUT pořádaném mezinárodní studentskou organizací IAESTE. Na veletrh do Brna jsme jezdili opakovaně a rádi, protože jsme tak získali příležitost potkat se s mnoha nadšenými mladými techniky. Řada z nich se stala později našimi novými kolegy. A protože jsme muži a ženy činu, kromě osobních rozhovorů vás na stánku čeká živá robotická aplikace a soutěž s PLC o krásné ceny.

V letošním roce navážeme na tradici z předchozích veletrhů v duchu starého inženýrského pravidla, že co funguje, do toho se nešťourá. Návštěvníci našeho stánku se proto mohou těšit 12.dubna na následující aktivity:

 

  • Odborná soutěž NAJDI CHYBU V PLC A VYHRAJ TABLET 
  • Ukázku živé robotické aplikace
  • Osobní setkání s technickými i realizačními šéfy, personalisty a spolupracujícími studenty

 

 

Soutěží o tablet vás provedou Jirka Klimeš, náš technický lídr z Automation Academy, a Jana Lázničková, absolventka našeho elektrotechnického kroužku, která studuje automatizaci na FEKT VUT. Slosování o ceny proběhne v 15:30 na našem stánku.

 

CENY SOUTĚŽE O TABLET

  1. cena: TABLET Samsung Galaxy Tab A8 WiFi Gray
  2. cena: MOBILNÍ TELEFON Samsung GALAXY A12
  3. cena: BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA Mi True Wireless Earphones 2 Basic

Jak to probíhalo naposledy naživo? Mrkněte na video:

POTKEJTE SE OSOBNĚ S NAŠIMI LÍDRY

 

Těšit se můžete na setkání například s kolegou Ondrou Vašíčkem. Ondra je business lídr oddělení automatizace logistických a skladovacích systémů. Dozvíte se od něj, jak to u nich chodí. Zajímáte se o práci PLC programátora, ta totiž není jenom o sezení za počítačem. Patří k ní také oživování technologií u koncových provozovatelů po celém světě. O tom všem, můžete mluvit přímo s člověkem, který to zažil na vlastní kůži. Potkat se můžete také s kolegou Karlem Tonarem, který vede tým procesní automatizace. I on do svého týmu hledá nové kolegy. 

Chcete mít z první ruky novinky k veletrhu, fotky a příspěvky přímo z místa? Sledujte naši facebookovou stránku a zůstaňte s námi v kontaktu.