Jeden z největších automatizačních týmů v Česku s celosvětovými referencemi napříč průmyslovými obory

Automatizace robotizace servis 24/7

Jsme jeden z největších automatizačních týmů v České republice. Na trhu působíme od roku 2000. Ročně zrealizujeme 240 projektů ve 40 zemích celého světa. Je nás 180 a každý z nás má svůj příběh. Jedno nás ale spojuje, naše srdce buší pro techniku. Pracujeme jako tým a na svoji práci chceme být hrdí. Zajistíme pro vás automatizaci a robotizaci. Spuštěním technologie to pro nás nekončí. Postaráme se také o bezproblémový provoz prostřednictvím servisních služeb a školení personálu údržby.

Automatizace

řízení procesních a výrobních technologií v oblasti logistiky, potravinářství, úpravy vody, energetiky,  automotive, Oil&Gas

Robotizace a modernizace

konzultace a návrh řešení integrace průmyslových robotů, robotická pracoviště na míru, strojní bezpečnost

Servisní služby

pohotovostní servis 24/7/365,  preventivní servis, automatická kalibrace robotů

Automatizace

Zajistíme pro vás komplexní dodávku průmyslové automatizace pro oblast procesních i výrobních technologií. Naše služby zahrnují tvorbu projektové dokumentace, návrh řídicího systému včetně funkční bezpečnosti,  programování řídících systémů a tvorbu operátorského rozhraní.

V rámci projektů na klíč se postaráme také o kompletní materiálové dodávky včetně jejich montáže a instalace u cílového zákazníka. Systém kompletně oživíme a uvedeme do provozu. Zaškolíme vaši obsluhu a údržbu a zajistíme pro vás i následný servis.  

robotizace

Navrhneme pro vás vhodné technické řešení pro robotické pracoviště včetně jeho simulace a integrace do výrobního procesu. Zajistíme konstrukci, výrobu a instalaci pracoviště na míru. Naprogramujeme robotickou aplikaci (online, offline) a postaráme se o kompletní strojní bezpečnost. Provedeme oživení a optimalizaci robotické úlohy. Jsme integrátorem robotů Stäubli, Fanuc, Mitsubishi, Kuka, ABB. Máme zkušenosti s aplikacemi v oblasti manipulace, technologického zpracování v potravinářsvtí a automotive. Nabízíme také automatickou kalibraci robotů , zrychlování a optimalizaci robotických pracovišt. 

Servis

24/7
UVEDENÍM DO PROVOZU TO PRO NÁS NEKONČÍ

I ta nejlepší technologie nebo zařízení má omezenou dobu životnosti. Jednou z možností, jak dobu životnosti prodloužit na maximálně možnou, je zajištění pohotovostního režimu a provádění pravidelných prohlídek.

Náš dedikovaný tým servisních techniků je vám každý den v roce k dispozici v režimu 365/24/7 a je připraven snížit vaše ztráty v důsledku odstavení technologie, snížit provozní náklady, zvýšit spolehlivost vašeho zařízení.

Vybrané

reference

240

projektů

ročně

Vybrané

reference

240

projektů

ročně

POSLÁNÍ AKADEMIE

Odborně zaměřenou interní akademii jsme pod názvem AUTOMATION ACADEMY založili v roce 2018. Jejím posláním je rozvoj know-how naší společnosti, zaškolování nových kolegů, popularizace technických profesí a spolupráce se školami.

INTERNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Zaměřujeme se na systémové zaškolování a průběžné vzdělávání našeho týmu v oblasti elektrotechniky, automatizace, robotizace a průmyslové informatiky.

PRODUKTOVÁ ŠKOLENÍ

Pro koncové zákazníky a provozovatele nabízíme produktová školení Mitsubishi Electric. Naši zkušení lektoři vám pomohou s hladkým provozem technologií prostřednictvím školení údržby a obsluhy. Aktuální termíny a agendu jednotlivých školení si vyžádejte na servis@btech.cz 

ELEKTROTECHNICKÝ KROUŽEK PRO DĚTI

Milujeme techniku a svoji práci a chceme se o to podělit s novou generací. Elektrotechnický koužek realizujeme již od roku 2016. Jeho cílem je popularizace technických profesí a příprava účastníků na studium technických oborů. Jeho vedoucími jsou zkušení odborníci z praxe, zaměstnanci společnosti B:TECH a.s.

Kontakty
 • Marika Prokůpková
  Recepční
  +420 569 777 777
  info@btech.cz
 • Gabriela Zíková
  Obchodní referent
  +420 602 772 240
  gabriela.zikova@btech.cz
 • Hana Kučerová
  Asistentka vedení
  +420 702 248 016
  hana.kucerova@btech.cz
 • Tomáš Bulánek
  Vedoucí servisu
  +420 724 955 017
  tomas.bulanek@btech.cz
 • Soňa Hronová
  Manažer nákupu
  +420 725 529 435
  sona.hronova@btech.cz
 • Lenka Klimešová
  Vedoucí Automation Academy & Marketingový manažer
  +420 602 368 906
  lenka.klimesova@btech.cz
Používáním našeho webu souhlasíte s využíváním cookies.